Uczelnia / wydział | Nazwa programu | Tryby | Wymagania rekrutacyjne | Poziom | Usuń |
---|
Uniwersytet Łódzki |
||
![]() |
90-136 Łódź, ul. Narutowicza 68 |
- SUPER UCZELNIA
- Super Wydział
- Wydziały i kierunki
- Profil programu
Kim chcesz być w przyszłości?
Kiedy słyszysz „studia”, myślisz „wykłady, zajęcia, specjalizacje”. Ale, ale! Na Uniwersytecie Łódzkim mamy dla Ciebie więcej niż niezbędne podstawy. Już od pierwszego roku otwieramy przed studentami mnóstwo możliwości i zachęcamy ich do prężnego rozwoju.
Stawiamy na kreatywne podejście do kształcenia, otwartość na to, co nowe i nieoczywiste, a także na odważne dążenie do innowacyjnych rozwiązań. Nie bez powodu ustanowiliśmy „Uwolnij umysł!” naszym hasłem przewodnim – zdajemy sobie sprawę, jak w dzisiejszym świecie ważne jest poszerzanie horyzontów i ciągłe doskonalenie umiejętności. Staramy się zapewnić naszym studentom wszystko, co jest do tego potrzebne.
Popatrz w przyszłość...
Każdego roku dostosowujemy naszą ofertę – studiów stacjonarnych, podyplomowych i szkół doktorskich – do potrzeb kandydatów. Ściśle współpracujemy z biznesem, organizacjami pozarządowymi i ekspertami naukowymi. Zależy nam na tym, aby przekazywana przez nas wiedza znajdowała zastosowanie w obliczu wyzwań, przed jakimi aktualnie stają społeczeństwa. Automatyzacja procesów biznesowych, EkoMiasto, Biologia kryminalistyczna, Prawo medyczne, E-historia, Analiza danych czy Lingwistyka dla biznesu to zaledwie kilka kierunków, jakie w ciągu ostatnich lat powstały na naszej uczelni w odpowiedzi na zapotrzebowanie wciąż zmieniającego się rynku pracy.
... i rozwiń skrzydła!
Jednak specjalizacja, jaka otwiera drogę ku dobrej i ciekawej karierze w przyszłości, to nie wszystko. Jako uniwersytet staramy się również umożliwiać ambitnym osobom rozwój umiejętności niekoniecznie związanych z nauką. W ramach programu Studia i Sport zapewniamy młodym zawodnikom większą elastyczność przy planowaniu zajęć, co umożliwia im osiąganie sukcesów sportowych bez uszczerbku dla procesu dydaktycznego. Oprócz tego co roku otwieramy nabór do autorskich, wewnątrzuczelnianych projektów, przygotowanych z myślą o studentach zainteresowanych karierą naukową, jak i pracą w innych sektorach.
Mentor na wyciągnięcie ręki...
Jeśli masz w sobie gotowość na kilkumiesięczną współpracę z czołowymi osobistościami ze świata biznesu, kultury albo mediów, projekt mentorski będzie czymś w sam raz dla ciebie. Na Uniwersytecie Łódzkim prowadzimy ścisłą współpracę z wybitnymi absolwentami, którzy po latach studiów na naszej uczelni obecnie pełnią funkcje prezesów przedsiębiorstw, managerów wysokiego szczebla, dziennikarzy czy wziętych prawników. Jako osoby posiadające ogromne doświadczenie w branży, chętnie przyjmują pod swoje skrzydła mentees – uczniów, których mogą wesprzeć swoją wiedzą, udzielić wskazówek związanych z rozwojem kariery czy wspólnie pracować nad z życia wziętymi case studies. To niezwykle cenna możliwość rozwoju, dla większości osób niedostępna. Możliwość, którą nasi studenci mają w zasięgu ręki.
... lub grant na horyzoncie
Z drugiej strony, jeśli wiążesz swoją przyszłość z karierą naukową, zadbamy i o twój rozwój poprzez Studenckie Granty Badawcze. Każda edycja tego programu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, którzy mają pomysł na własne badania, realizację koncepcji naukowej czy udział w płatnej konferencji, na jakiej chcieliby wygłosić referat. Dzięki swojej formule SGB wdraża przyszłych badaczy w system składania wniosków grantowych za sprawą profesjonalnych szkoleń, uczy rozliczania projektów i strategicznego planowania. Wiedza ta znacznie usprawnia start w karierę młodych naukowców.
Uwolnij umysł i postaw na nieoczywiste
Gdzie widzisz się w dorosłym życiu? Czy marzysz o pracy, jaka jednocześnie będzie Twoją pasją i dzięki której będziesz się czuć spełniony? W obecnych, szybko zmieniających się czasach, trzeba odpowiedzieć sobie na te pytania jeszcze przed pójściem na studia. Studia, które warto odbywać na uniwersytecie, jaki chce rozwijać swoich studentów na wszystkich płaszczyznach, poszerzać ich horyzonty i uczyć patrzenia w nieoczywistym kierunku. To jak, jesteś gotowy na to, by uwolnić umysł?
PRZYSZŁOŚĆ!
Uniwersytet Łódzki to 12 wydziałów oraz w Filia w Tomaszowie Mazowieckim, 80 kierunków i 167 specjalności w zakresie nauk humanistycznych, ekonomicznych, przyrodniczych, społecznych i ścisłych. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią państwową, która została powołana do życia 24 maja 1945 roku. Obecnie nasz uniwersytet jest jedną z największych polskich uczelni. Studiuje tu 40 tysięcy młodych ludzi. Na Uniwersytecie Łódzkim pracuje niemal 4 tysiące osób, w tym prawie 2,5 tysiąca nauczycieli akademickich.
UŁ kształci na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, studiach doktoranckich i podyplomowych oraz na kierunkach prowadzonych w całości w językach obcych lub kończących się podwójnymi dyplomami.
Prowadzimy prestiżowe Międzywydziałowe Studia Matematyczno-Przyrodnicze i Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczno-Społeczne. Większość kierunków studiów posiada Certyfikat Jakości Kształcenia przyznawany przez Uniwersytecką Komisję Akredytacyjną oraz pozytywne opinie Państwowej
Komisji Akredytacyjnej. Uniwersytet Łódzki obecny jest w takich światowych rankingach jak QS World University Ranking czy Webometrix.
Studiowanie na Uniwersytecie Łódzkim to także możliwość wyjazdu na studia w ramach programu Erasmus+ do ponad 300 uczelni partnerskich UŁ w 28 krajach UE, Turcji, Liechtensteinu, Islandii, Norwegii. Uczelnia odgrywa także znaczącą rolę w życiu miasta, kraju i regionu. Spośród jej absolwentów wywodzą się osoby, piastujące najważniejsze urzędy w kraju, biznesmeni, artyści, ludzie nauki i pracownicy wiodących instytucji.
Na UŁ działa ponad 150 kół naukowych, w których studenci poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia, uczestniczą w projektach naukowych, konferencjach, organizują wydarzenia i rozwijają swoje pasje.
Osiedle akademickie „Lumumbowo” dysponuje kilkoma tysiącami miejsc w 10 wyremontowanych domach studenckich oraz w hotelu asystenckim. Położone jest w pobliżu kampusu UŁ, znakomicie skomunikowanego z centrum Łodzi.
Biblioteka UŁ to najbogatsze w województwie łódzkim zbiory, które liczą 2 240 000 wol. Czytelnicy mogą samodzielnie korzystać z księgozbioru w tzw. „wolnym dostępie”. Czytelnicy mają dostęp do katalogów, Biblioteki Cyfrowej UŁ, Repozytorium UŁ oraz baz i serwisów elektronicznych książek i czasopism polskich i zagranicznych (więcej: lib.uni.lodz.pl)
Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu to nowoczesny obiekt w skład którego wchodzą: pływalnia, siłownia, sala sportowa oraz sala do ćwiczeń aerobowych (więcej: sport.uni. lodz.pl).
Czy wiesz, że...
- UŁ to także ośrodek życia kulturalnego, otwarty na sztukę i pozanaukową aktywność. Patronuje konkursom, bierze udział w festiwalach, współuczestniczy w życiu miasta. Nasi studenci mogą korzystać ze specjalnej zniżkowej oferty kulturalnej przygotowanej na portalu kultura.uni.lodz.pl
- Studencki miesięcznik „Dlaczego” ogłosił plebiscyt na 100 najlepszych akademików w kraju. W pierwszej dziesiątce tego rankingu znalazły się aż dwa Domy Studenckie Uniwersytetu Łódzkiego: X DS „Olimp” i II DS „Balbina”. (więcej: cos.uni.lodz.pl)
- Jeżeli chcielibyście z klasą odwiedzić UŁ w ramach akcji Uniwersytet Zawsze Otwarty zapraszamy na stronę uzo. uni. lodz. pl. W dogodnym dla Waszej szkoły terminie zorganizujemy wycieczkę po obiektach należących do UŁ: campusie, nowoczesnych salach wykładowych; przygotujemy prezentację, doświadczenia, pokazy czy też wykład z uzgodnionej wcześniej tematyki oraz udzielimy wszelkich potrzebnych informacji związanych z edukacyjną działalnością UŁ. Zapraszamy!
- Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego organizuje różnorodne inicjatywy dla studentów ułatwiające im podjęcie aktywności zawodowej, pomoc przy znalezieniu pracy, a także wparcie i promowanie absolwentów Uczelni na rynku pracy. Aby ułatwić studentom i absolwentom przejście z okresu nauki do etapu poszukiwania pracy, Akademickie Biuro Karier Zawodowych pozostaje w stałej współpracy z firmami różnych branż (więcej: biurokarier. uni.lodz.pl).
Wydział Zarządzania
ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź
tel. 42 635 50 51
e-mail: rekrutacja.wz@uni.lodz.pl
Zarządzaj swoją karierą!
Wydział Zarządzania UŁ nieustannie się zmienia i dopasowuje ofertę edukacyjną do potrzeb rynkowych. Wśród kierunków pojawiły się aż trzy nowości prowadzone w języku angielskim: Digital Communication and Social Media for Management na studiach licencjackich oraz Environmental Management i Business and Digital Analytics na studiach magisterskich.
Wydział Zarządzania UŁ nieustannie się zmienia i dopasowuje ofertę edukacyjną do potrzeb rynkowych. Wśród kierunków pojawiły się aż trzy nowości prowadzone w języku angielskim: Digital Communication and Social Media for Management na studiach licencjackich oraz Environmental Management i Business and Digital Analytics na studiach magisterskich.
Bogata oferta programowa Wydziału Zarządzania UŁ powstała w oparciu o konsultacje z pracodawcami i praktykami gospodarczymi. Zajęcia na Wydziale prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych metod kształcenia: ograniczenie form wykładowych na rzecz dyskusyjnych, prezentacyjnych, gier symulacyjnych; większa interaktywność; większe zaangażowanie studenta i nauczyciela.
Wydział Zarządzania UŁ posiada akredytacje międzynarodowych instytucji, które prowadzą do znacznego zwiększenia kompetencji studentów. Dzięki akredytacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) studenci kierunku Rachunkowość oraz Rachunkowość i zarządzanie finansami są zwolnieni z wybranych egzaminów w ramach zdobywania certyfikatu ACCA. Akredytacja IPMA (International Project Management Association) umożliwia studentom kierunku Zarządzanie dostęp do platformy wiedzy z zakresu zarządzanie projektami, a po ukończeniu studiów przystąpienie do oficjalnego egzaminu certyfikującego. Program CIMA umożliwia studentom kierunku Management and Finance zdobycie Certificate in Business Accounting, uzyskiwanie zwolnień z egzaminów CIMA oraz potwierdzenie wiedzy w trakcie egzaminów odbywających się poza Uczelnią w wystandaryzowanych Centrach Egzaminacyjnych Pearson Vue. Kierunek Logistyka otrzymał akredytację na zgodność ze standardami ELA (European Logistics Association). Absolwenci studiów I i II stopnia mogą ubiegać się o certyfikat European Junior Logistician oraz European Senior Logistician. Kierunek Business Management uzyskał prestiżową, amerykańską akredytację przyznawaną przez lidera akredytacji dla programów edukacji biznesowej International Accreditation Council for Business Education – IACBE.
Czy wiesz, że Wydział Zarządzania UŁ:
- Otrzymał kategorię A wg MEiN w ocenie parametrycznej jednostek naukowych
- Uzyskał najwyższą wyróżniającą ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
- Kształci według programów studiów dostosowanych do wymagań rynku pracy.
- Posiada akredytacje międzynarodowych instytucji: ACCA, IPMA, CIMA, ELA, IACBE.
- Współpracuje z biznesem (staże w firmach, szkolenia, praktyki).
- Wyróżnia się aktywnym życiem studenckim (kilkanaście kół naukowych).
- Organizuje konferencje, warsztaty, spotkania, wykłady praktyków biznesu.
- Realizuje programy wymiany międzynarodowej (kilkadziesiąt uczelni partnerskich).
- Posiada doskonałą infrastrukturę, zmodernizowane aule, strefy wypoczynku.
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biomonitoring i biotechnologie ekologiczne
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mikrobiologia
specjalności: mikrobiologia medyczna, immunologia i diagnostyka laboratoryjnastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Chemii
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
chemia materiałów i nanotechnologia
studia inżynierskie 7-semestralnestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
chemia materiałów i nanotechnologia
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
ekonometria i analityka danych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
ekonometria i analityka danych
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
ekonomia
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
ekonomia
studia w języku angielskimstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
finanse i biznes międzynarodowy
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
finanse i biznes międzynarodowy
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
rynek finansowy – doradztwo inwestycyjne
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Filia Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
leśnictwo
studia 3,5-letnie inżynierskiestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
leśnictwo
studia 4-letnie inżynierskiestudia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
Wydział Filologiczny
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
dziennikarstwo, media i projektowanie komunikacji
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
filmoznawstwo i wiedza o mediach audiowizualnych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
filologia germańska
język niemiecki od podstaw lub zaawansowanystudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
filologia hiszpańska z amerykanistyką filologiczną
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
filologia hiszpańska z językiem angielskim
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
filologia klasyczna z kulturą śródziemnomorską
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
filologia klasyczna z kulturą śródziemnomorską
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informacja w środowisku cyfrowym
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatologia z biznesowym językiem angielskim
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
lingwistyka w komunikacji specjalistycznej
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
Masters Degree in Womens and Gender Studies (GEMMA)
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
media audiowizualne i kultura cyfrowa
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
produkcja teatralna i organizacja widowisk
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia polskie z językiem angielskim
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
Wydział Filozoficzno-Historyczny
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
etnologia i antropologia kulturowa
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
etnologia i antropologia kulturowa
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka
studia 3,5-letnie inżynierskiestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
studia 3,5-letnie inżynierskiestudia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Matematyki i Informatyki
-
analiza danych
studia 3,5-letnie inżynierskie lub 3-letnie licencjackiestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
analiza danych
studia 3,5-letnie inżynierskiestudia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
analiza danych
studia 4-semestralnestudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
analiza danych
studia 3-semestralne od semestru letniegostudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Nauk Geograficznych
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
gospodarka przestrzenna
3-letnie studia licencjackie lub 3,5-letnie inżynierskiestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
planowanie i organizacja przestrzeni
studia 3-semestralne dla absolwentów studiów inżynierskichstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
planowanie i organizacja przestrzeni
studia 4-semestralne dla absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskichstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Nauk o Wychowaniu
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
studia stacjonarne jednolite magisterskie
-
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
studia zaoczne, niestacjonarne jednolite magisterskie
-
studia stacjonarne jednolite magisterskie
-
studia zaoczne, niestacjonarne jednolite magisterskie
-
wychowanie fizyczne i zdrowotne
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
wychowanie fizyczne i zdrowotne
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Prawa i Administracji
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne jednolite magisterskie
-
studia wieczorowe, zaoczne, niestacjonarne jednolite magisterskie
-
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
prawo podatkowe i rachunkowość
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
prawo zatrudnienia - kadry i płace
studia zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
International and Political Studies
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
International and Political Studies
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
międzynarodowe studia kulturowe
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
międzynarodowe studia kulturowe
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
Wydział Zarządzania
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyzacja procesów biznesowych - BPA
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
Business and Digital Analytics
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
cyfryzacja i zarządzanie danymi w biznesie
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
Digital Communication and Social Media for Management
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
rachunkowość i zarządzanie finansami
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie biznesem
studia dla nieekonomistówstudia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie w administracji publicznej
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)