Uczelnia / wydział | Nazwa programu | Tryby | Wymagania rekrutacyjne | Poziom | Usuń |
---|
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie |
||
![]() |
10-719 Olsztyn, ul. M. Oczapowskiego 2 |
- SUPER UCZELNIA
- Wydziały i kierunki
- Profil programu
Wszystkie kierunki w dobrą stronę
UWM – uczelnia wielu możliwości
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie to uczelnia śmiało spoglądająca w przyszłość. Otwartość na to, co nowe, widoczna jest m.in. w ofercie studiów. Podjęcie nauki na UWM to także szansa na spędzenie kilku lat w najpiękniejszym kampusie w Polsce.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie kształci specjalistów, odpowiadając zarówno na zainteresowania i ambicje ludzi podejmujących studia, jak i na potrzeby rynku pracy. Zootechnika, weterynaria, architektura krajobrazu czy kierunki o żywieniu i żywności, reprezentują uniwersytet na najwyższych miejscach w prestiżowych zestawieniach, m.in. w rankingu „Perspektyw”.
UWM nie zapomina o stawianiu sobie wyzwań. W ostatnich latach uruchomione zostały nowe kierunki: chemia, kryminologia, psychologia czy geoinformatyka. Ich pojawienia się na UWM wypatrywali i kandydaci na studia, i pracodawcy. W roku akademickim 2022/2023 na liście kierunków debiutują z kolei produkcja muzyczna i realizacja dźwięku, inżynieria w logistyce czy doradztwo podatkowe.
Studia dualne, liczne projekty międzynarodowe, działania wspierające mobilność studentów i pracowników – wszystko to sprawia, że uczelnia konsekwentnie buduje wizerunek prężnie działającego ośrodka naukowego. Potwierdza to obecność UWM w prestiżowych rankingach ogólnoświatowych.
Studenci UWM zmieniają świat na lepsze już w czasie studiów: działając w kołach naukowych i organizacjach społecznych. Cenią oni sobie nie tylko profesjonalną kadrę akademicką i świetnie wyposażone sale oraz laboratoria, ale także możliwość studiowania w wyjątkowym miejscu. Po zajęciach można odpoczywać w kortowskim parku lub nad jeziorami. Z akademików jest do nich ledwie parę kroków!
Studia to także świetny czas na rozwój pasji. W gościnnych progach Akademickiego Centrum Kultury odnajdą się fani tańca, muzyki, turystyki czy… quidditcha. A jeśli sport rodem z Hogwartu to za duże wyzwanie, warto pamiętać, że na UWM można trenować też bardziej tradycyjne dyscypliny. Za sprawą Akademii Biznesu ćwiczyć można też swoją… przedsiębiorczość.
Bo studia na UWM to przepustka do świata wielu możliwości!
Czy wiesz, że...
- Kampus akademicki ma swoją dzielnicę – Kortowo. W kampusie poza akademikami i wydziałami, mieści się m.in. plaża, pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny, park, stołówka, restauracje, kluby studenckie, sklepy spożywcze, poczta i inne.
- Uniwersytet Warmińsko-Mazurski to uniwersytet kompletny, prowadzący badania i uczący we wszystkich dziedzinach nauk.
- Na uniwersytecie działają Akademickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, w których to każdy może spełniać swoje pasje i oddawać się hobby
- Festiwal studencki Kortowiada został uznany za najlepsze juwenalia w Polsce wg portalu eurostudent.pl. Kortowiada posiada swój oficjalny hymn nagrany przez zespół ENEJ.
- Członkowie kół naukowych mogą wnioskować o tzw. Grant Rektora na prowadzenie badań.
- Kortowo, zostało nominowane w konkursie National Geographic Polska do tytułu „Cud Polski”.
- Część kampusu uniwersyteckiego, która została włączona do rejestru zabytków, powstała już w XIX wieku. Tutaj Paweł Jaszczuk osadził akcję swojej powieści „Testament”.
- UWM realizuje projekt ochotniczego szkolenia wojskowego Legia Akademicka. W programie prowadzonym wspólnie przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Obrony Narodowej wzięły udział setki studentów.
- UWM ułatwia maturzystom wybór optymalnego dla nich kierunku studiów, z określeniem prawdopodobieństwa ich ukończenia – to system rekomendacji Maturalni: maturalni.uwm.edu.pl.
Wydział Geoinżynierii
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Biuro Dziekana: |
|
WYZNACZAMY pozycje i kierunki
POSIADAMY UGRUNTOWANĄ OD WIELU LAT POZYCJĘ WŚRÓD UCZELNI TECHNICZNYCH, A TAKŻE WYZNACZAMY NOWE KIERUNKI ROZWOJU DOSTOSOWUJĄC SIĘ DO BIEŻĄCYCH POTRZEB NA RYNKU PRACY.
Aż 6 kierunków studiów do wyboru!
BUDOWNICTWO (inż./mgr inż.)
Kształcenie na tym kierunku wiąże się z nauką projektowania i wykonawstwa obiektów budowlanych. Podczas nauki student zapoznaje się z najnowsza technologią i organizacją budownictwa, uczy się doboru i stosowania materiałów budowlanych, a także kierowaniem zarówno zespołami ludzi jak i firmą budowlaną.
Absolwent, po odbyciu stosownych praktyk zawodowych, może ubiegać się o uprawnienia zawodowe do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w specjalnościach, w których odbędzie praktykę.
GEODEZJA I KARTOGRAFIA (inż./mgr inż.)
GiK to nauka o mierzeniu wielkości i kształtu obiektów oraz o wyznaczaniu położenia punktów na powierzchni Ziemi, ale z wykorzystaniem nowoczesnych technologii tj. skanery laserowe, drony, sondy głębokości, okulary do wirtualnej rzeczywistości, georadary.
Studia na tym kierunku umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi tego nowoczesnego sprzętu do pozyskiwania danych i doskonale przygotowują do wykonywania zawodu zarówno geodety, jak i rzeczoznawcy majątkowego.
GOSPODARKA PRZESTRZENNA (inż./mgr inż.)
Kierunek oferuje trzy zakresy kształcenia: doradztwo na rynku nieruchomości, planowanie i inżynieria przestrzenna oraz urbanistyka. Studia przygotowują do pracy w jednostkach administracji samorządowej i rządowej, pracowniach projektowych, agencjach nieruchomości, firmach konsultingowych i doradczych. Absolwenci po zrealizowaniu zakresu doradztwo na rynku nieruchomości mają prawo, po odbyciu stosownych praktyk zawodowych, ubiegać się o uprawnienie zawodowe z zakresu wyceny nieruchomości.
INŻYNIERIA INFORMACJI (inż.)
Interdyscyplinarne studia, które pozwalają na uzyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu pozyskiwania, gromadzenia, przetwarzania, modelowania, bezpieczeństwa, wykorzystania i udostępniania informacji.
Doskonale przygotowują do pracy w wielu perspektywicznych zawodach związanych z sektorem IT, logistyką i otoczeniem biznesu.
INŻYNIERIA ŚRODOWISKA (inż./mgr inż.)
Na kierunku IŚ uczymy rozwiązywać problemy o charakterze projektowym, inwestycyjnym i eksploatacyjnym dotyczące urządzeń, instalacji oraz obiektów związanych z inżynierią środowiska.
Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie m.in. w firmach budowlano-instalacyjnych, biurach projektów, w przedsiębiorstwach gosp. komunalnej czy też służbach nadzoru sanitarnego i ochrony środowiska.
TURYSTYKA I REKREACJA (lic./mgr)
Studia pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu organizacji i obsługi ruchu turystycznego, kreowania produktów turystycznych oraz organizacji czasu wolnego z wykorzystaniem różnorodnych form rekreacji.
Absolwenci są przygotowani do pracy m.in. w biurach podróży, obiektach noclegowych o różnym charakterze, agencjach eventowych i kulturalnych, ośrodkach sportowych, w organizacjach społecznych, fundacjach i stowarzyszeniach powołanych dla rozwoju i promocji turystyki. Możesz zostać również przewodnikiem, pilotem wycieczek lub instruktorem niezliczonych form rekreacji.
CZY WIESZ, ŻE...
- Wydział Geoinżynierii położony jest w najpiękniejszym miasteczku akademickim w Polsce – Kortowie.
- Z Nami możesz rozpocząć studia w Niemczech i uzyskać dyplom ukończenia studiów magisterskich Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Offenburgu.
- Prowadzimy kształcenie anglojęzyczne na kierunkach: geodezja i kartografia oraz inżynieria środowiska.
- Posiadamy laboratoria na europejskim poziomie oraz profesjonalne pracownie komputerowe.
- W 2020 roku otrzymaliśmy Certyfikat Uczelnia Liderów!
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
administracja
zakresy kształcenia: administracja, kryminalistyka i nauki pokrewne w postępowaniu karnym, administracja skarbowastudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
analityka i zarządzanie publiczne
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
architektura krajobrazu
zakres kształcenia: kształtowanie i ochrona krajobrazustudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
bezpieczeństwo i certyfikacja żywności
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
bezpieczeństwo narodowe
zakresy kształcenia: bezpieczeństwo w stosunkach międzynarodowych, bezpieczeństwo regionalne i lokalnestudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
bioinżynieria produkcji żywności
zakresy kształcenia: gospodarka żywnościowa, kształtowanie jakości i bezpieczeństwo w produkcji żywnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biologia
zakres kształcenia: biologia stosowana, nauczanie biologiistudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biologia
studia w języku angielskim; zakres kształcenia: biologia stosowanastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biologia
zakresy kształcenia: biologia molekularna, ekspertyzy przyrodnicze, nauczanie biologiistudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biotechnologia
zakresy kształcenia: biotechnologia farmaceutyczna, biotechnologia przemysłowa, biotechnologia molekularnastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
budownictwo
zakresy kształcenia: inżynieria drogowa, budowle i konstrukcje inżynierskie, budownictwo energooszczędnestudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
chemia
zakresy kształcenia: analityka i diagnostyka chemiczna, chemia stosowanastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
zakresy kształcenia: dokumentalistyka medialna, nowe mediastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
zakresy kształcenia: dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, komunikacja wizerunkowastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
zakresy kształcenia: edukacja muzyczna szkolna, muzyka estradowastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
ekonomia
zakresy kształcenia: ekonomia menedżerska i doradztwo biznesowe, e-handel i usługi; finanse, bankowość i ubezpieczeniastudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
filologia angielska w zakresie nauczania języka
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
filologia angielska w zakresie nauczania języka
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
filologia polska
zakresy kształcenia: nauczanie języka polskiego, wiedza o kulturzestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
filologia polska
zakresy kształcenia: edytorstwo tekstów, nauczanie języka polskiegostudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
filozofia
zakres kształcenia: interakcje społeczne i kooperacjastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
gastronomia i sztuka kulinarna
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
gastronomia i sztuka kulinarna
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
geodezja i kartografia
zakresy kształcenia: geodezja i geoinformatyka /tylko na I/, geodezja i szacowanie nieruchomościstudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
geodezja i kartografia
zakresy kształcenia: gospodarka nieruchomościami /II, IIn/, geodezja i technologie informatyczne /II/, geodezja inżynieryjna /IIn/studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
geodezja i kartografia
studia w języku angielskim; zakres kształcenia: geodezja i geoinformatykastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
geoinformatyka
zakres kształcenia: zdalne systemy pomiarowestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
gospodarka przestrzenna
zakresy kształcenia: doradztwo na rynku nieruchomości, planowanie i inżynieria przestrzennastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
gospodarka przestrzenna
zakresy kształcenia: gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami , zarządzanie przestrzeniąstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
historia
zakresy kształcenia: historia, nauczanie historii i WOS-ustudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
historia
zakresy kształcenia: archiwistyka i zarządzanie dokumentacją współczesną, nauczanie historii i WOS-ustudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
zakresy kształcenia: inżynieria systemów informatycznych, informatyka ogólnastudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
zakresy kształcenia: Data Science w praktyce, techniki multimedialne, projektowanie systemów informatycznych i sieci komputerowychstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka
studia w języku angielskim; zakres kształcenia: Data Science w praktycestudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
interdyscyplinarne studia strategiczne
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
inżynieria precyzyjna w produkcji rolno-spożywczej
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
inżynieria środowiska
zakres kształcenia: inżynieria komunalnastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria środowiska
studia w języku angielskim; zakres kształcenia: inżynieria środowiskowastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria środowiska
zakres kształcenia: inżynieria sanitarna i wodnastudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
inżynieria środowiska
studia w języku angielskim; zakresy kształcenia: biotechnologia, biotechnologia środowiskowa; inżynieria procesowa i ochrona środowiskastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne jednolite magisterskie
-
kierunek lekarski
studia w języku angielskimstudia stacjonarne jednolite magisterskie
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
leśnictwo
zakres kształcenia: gospodarka leśnastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
leśnictwo
zakres kształcenia: nowe trendy w leśnictwiestudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
matematyka
zakresy kształcenia: nauczanie matematyki, matematyka finansowo-ubezpieczeniowastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
matematyka
zakresy kształcenia: matematyka stosowana, nauczanie matematykistudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika i budowa maszyn
zakres kształcenia: eksploatacja i diagnostyka pojazdów i maszyn, inżynierskie zastosowanie komputerów w budowie maszynstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
nauki o rodzinie
zakresy kształcenia: mediacja rodzinna, coaching i tutoring rodzinnystudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
nauki o rodzinie
zakresy kształcenia: mediacja rodzinna, diagnostyka konfliktów i reintegracja rodzinystudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
ochrona środowiska
zakres kształcenia: kształtowanie środowiskastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
ochrona środowiska
zakresy kształcenia: gospodarka odpadami, ochrona i użytkowanie ekosystemów leśnychstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
pedagogika
zakres kształcenia: doradztwo zawodowe i personalne, pedagogika opiekuńcza, pedagogika szkolna z animacją kulturalnąstudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
pedagogika
zakres kształcenia: animacja społeczna z projektowaniem edukacyjnym, pedagogika opiekuńcza z socjoterapią, terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnegostudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
studia stacjonarne, niestacjonarne jednolite magisterskie
-
pedagogika specjalna
zakresy kształcenia: edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu, pedagogika resocjalizacyjnastudia stacjonarne, niestacjonarne jednolite magisterskie
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
politologia
zakresy kształcenia: międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarczestudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne jednolite magisterskie
-
produkcja muzyczna i realizacja dźwięku
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
psychologia
zakresy kształcenia: psychologia kliniczna i zdrowia, psychologia wychowawcza i szkolnastudia stacjonarne jednolite magisterskie
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
rolnictwo
zakresy kształcenia: agrobiznes, produkcja rolniczastudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
rolnictwo
zakresy kształcenia: ochrona roślin, zarządzanie produkcjąstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
rolnictwo
studia w języku angielskim; zakres kształcenia: zarządzanie produkcjąstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
socjologia
zakresy kształcenia: socjologia nowych mediów, socjologia rozwoju lokalnego i regionalnegostudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia żywności i żywienie człowieka
zakresy kształcenia /tylko I/: bezpieczeństwo żywności, technologia mięsa, technologia mleczarska, technologia produktów roślinnych, żywienie człowiekastudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia żywności i żywienie człowieka
studia w języku angielskim; specjalność: technologia mleczarskastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia żywności i żywienie człowieka
zakresy kształcenia /tylko II/: inżynieria przetwórstwa żywności, technologia żywności, żywienie człowiekastudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
technologia żywności i żywienie człowieka
studia w języku angielskim; zakres kształcenia: inżynieria żywnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
teologia
zakres kształcenia: formacja kapłańskastudia stacjonarne jednolite magisterskie
-
teologia
zakresy kształcenia: nauczanie religii, teologiastudia stacjonarne jednolite magisterskie
-
towaroznawstwo
zakres kształcenia: zarządzanie procesami w produkcji i usługachstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne jednolite magisterskie
-
weterynaria
studia w języku angielskimstudia stacjonarne jednolite magisterskie
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie
zakresy kształcenia: logistyka, marketing i zarządzanie produktem / tylko II/, rachunkowość i zarządzanie finansami, zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami, zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwemstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie
studia w języku angielskim; zakresy kształcenia: logistykastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
zakres kształcenia: zarządzanie innowacjamistudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zootechnika
zakresy kształcenia: chów i hodowla zwierząt amatorskich /tylko I/, hodowla i użytkowanie zwierząt, profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni /tylko I/, hodowla koni i jeździectwo /tylko In/studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zootechnika
zakresy kształcenia: hodowla i użytkowanie zwierząt, biotechnologia w hodowli zwierząt / tylko II/, kształtowanie jakości produktów zwierzęcych / tylko II/, produkcja mieszanek paszowych i doradztwo żywieniowestudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)