Uczelnia / wydział | Nazwa programu | Tryby | Wymagania rekrutacyjne | Poziom | Usuń |
---|
Politechnika Warszawska |
||
![]() |
00-661 Warszawa, Plac Politechniki 1 |
- O nas
- Super Wydział
- Wydziały i kierunki
- Profil programu
O uczelni
Politechnika Warszawska, działając pod swą obecną nazwą od 1915 r., jest największą wyższą uczelnią techniczną w kraju i jedną z największych w Europie. Uczelnia przejęła dziedzictwo Szkoły Przygotowawczej do Instytutu Politechnicznego, utworzonej w roku 1826 w Warszawie staraniem Stanisława Staszica i kontynuuje jej tradycje. Politechnika nawiązuje także do sięgającej roku 1895 tradycji Szkoły Budowy Maszyn i Elektrotechniki im. Hipolita Wawelberga i Stanisława Rotwanda. Dorobek PW w zakresie kształcenia kadr inżynierskich zamyka się liczbą ponad 125 000 inżynierów różnych specjalności wykształconych w okresie ponad 90 lat istnienia uczelni, z czego około 6000 przypada na lata międzywojenne, a pozostali na okres powojenny.
Uczelnia w liczbach
Rok założenia: 1915
Liczba studentów ogółem – 24 818
- w tym liczba kobiet – 7 989
- w tym liczba cudzoziemców – 1 710
- w tym studenci stacjonarni – 19 331
Nauczyciele akademiccy: 2 503
Władze Uczelni w kadencji 2020-2024:
- prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba – Rektor PW
Wydział Inżynierii Lądowej
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Wydział Geodezji i Kartografii
Wydział Transportu
Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Warszawska
Al. Armii Ludowej 16, 00-637 Warszawa
tel. 22 234 65 95, fax 22 825 88 99
www.il.pw.edu.pl
www.facebook.com/wilpw/
Budownictwo - gwarancja solidnej wiedzy!
Wydział Inżynierii Lądowej powstał w 1915 roku jako jeden z czterech wydziałów Politechniki Warszawskiej, ale jego tradycje sięgają 1826 roku.
Wydział Inżynierii Lądowej jest wiodącą jednostką naukową i dydaktyczną w dziedzinie budownictwa. Na Wydziale prowadzone są studia inżynierskie (I stopnia) i magisterskie (II stopnia) na kierunku „Budownictwo” (akredytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej) w zakresie specjalności: Budownictwo Zrównoważone, Drogi Szynowe, Inżynieria Komunikacyjna, Inżynieria Produkcji Budowlanej, Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie ze specjalizacjami: Konstrukcje Budowlane, Mosty i Budowle Podziemne oraz Teoria Konstrukcji. Od r. a. 2019/2020 daje możliwość studiowania na nowym kierunku na studiach II stopnia: Budowa i Eksploatacja Infrastruktury Transportu Szynowego. Wydział ma podpisaną umowę z Ecole Nationaledes Ponts et Chaussees, ParisTech, umożliwiającą uzyskanie podwójnego dyplomu studiów II stopnia. Wydział umożliwia również kształcenie na studiach doktoranckich. Posiada uprawnienia do nadawania stopni i tytułów naukowych w dyscyplinie „Budownictwo”.
Wielokierunkowe prace badawcze prowadzone są w takich dziedzinach, jak: mechanika materiałów i konstrukcji, badania elementów nośnych konstrukcji oraz tworzenie nowych rozwiązań w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich, inżynieria materiałów budowlanych, geotechnika, fizyka budowli i problematyka energooszczędności w budownictwie, inżynieria komunikacyjna, organizacja i zarządzanie w budownictwie. Prace badawcze finansowane są głównie ze środków publicznych na naukę w ramach projektów europejskich, projektów Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Wiele tych projektów realizowanych jest we współpracy z partnerami przemysłowymi oraz krajowymi i międzynarodowymi stowarzyszeniami zawodowymi.
Wydział Inżynierii Lądowej prowadzi aktywną współpracę ze wszystkimi uczelniami technicznymi w Polsce. Wydział ma podpisane umowy o współpracy z ośrodkami z większości krajów Unii Europejskiej, a spoza niej z takich jak: Stany Zjednoczone, Japonia, Wielka Brytania, Australia, Republika Południowej Afryki, Chiny. Wydział bierze aktywny udział w wymianie studentów w ramach programu Erasmus+ i ma podpisane na stałe umowy umożliwiające wielu polskim studentom wyjazdy za granicę oraz przyjazd zagranicznych studentów w celu odbycia studiów na Wydziale Inżynierii Lądowej.
Czy wiesz, że:
- Jest jednym z największych i najstarszych wydziałów Politechniki Warszawskiej. Na WIL studiuje około 1600 studentów i zatrudnionych jest 150 pracowników naukowo-dydaktycznych oraz 70 pracowników technicznych i administracyjnych.
- W Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2020 r. Wydział zajął I miejsce, a w 2021 r. – II miejsce w dyscyplinie budownictwo – ma najlepsze studia w Polsce dające tytuł inżyniera oraz magistra inżyniera budownictwa!
- Kształci specjalistów w zakresie projektowania, wznoszenia, eksploatacji obiektów budowlanych i inżynierskich: budynków mieszkalnych, budynków użytkowych i przemysłowych, dróg, kolei i lotnisk, mostów i budowli podziemnych.
- Program studiów na WIL PW został opracowany wspólnie z pracodawcami, aby był jak najbardziej dostosowany do oczekiwań rynku pracy. Wydział wspiera Zespół Doradców Dziekana, w którego skład wchodzą przedstawiciele najważniejszych firm projektowych, wykonawczych, konsultingowych i administracji państwowej z szeroko rozumianego sektora budownictwa.
- Praktyki studenckie (3 miesięczne) organizowane są przez Wydział w porozumieniu z największymi firmami budowlanymi w kraju.
- Na Wydziale Inżynierii Lądowej działa 13 kół naukowych, a ich członkowie odnoszą liczne i spektakularne sukcesy w konkursach krajowych i międzynarodowych.
- Absolwenci Wydziału bardzo szybko zdobywają pracę w zawodzie.
- Wydział oferuje studentom dodatkowe szkolenia oraz płatne staże w najlepszych firmach budowlanych finansowane z funduszy europejskich.
- Wydział pozyskuje kolejne projekty dydaktyczne dla studentów, dzięki którym ma możliwość sfinansować dodatkowe szkolenia wraz z próbnym egzaminem na uprawnienia budowlane, szkolenia wyjazdowe i z najnowszego oprogramowania oraz inne formy zdobywania kompetencji niezbędnych dla przyszłego inżyniera budownictwa.
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa
tel.: +48 22 234 74 97
e-mail: dziekanat@elka.pw.edu.pl
www.facebook.com/weitipw
elka.pw.edu.pl
WEiTI – nowoczesnych technologii uczymy najlepiej!
Naszym celem i misją jest kształcenie najzdolniejszej młodzieży i prowadzenie badań naukowych tak, aby nasi absolwenci stanowili elitę inżynierską w kraju i za granicą.
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych jest największym spośród 19 wydziałów Politechniki Warszawskiej. Kształcimy ponad 3200 studentów rocznie. Znajdziesz u nas następujące kierunki studiów: automatyka i robotyka, cyberbezpieczeństwo, elektronika, informatyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria internetu rzeczy, telekomunikacja oraz Computer Science i Telecommunications (studia w języku angielskim).
Oferujemy unikatowy w skali kraju elastyczny system studiów – masz możliwość samodzielnego regulowania tempa studiowania oraz wybierania przedmiotów w ramach określonego programu studiów.
Wizytówkę Wydziału stanowi oddany do użytku w 2015 r. kompleks 28 laboratoriów dydaktycznych. Wyposażyliśmy je w najnowocześniejsze urządzenia, sprzęt i oprogramowanie, dzięki którym Twoja praca badawcza i praktyczne wdrażanie zdobytej wiedzy staną się prawdziwą intelektualną przygodą.
Studentki i studenci zdobywają tu wiedzę pod okiem znakomitej kadry akademickiej liczącej ponad 300 osób, w tym ponad 100 profesorów i doktorów habilitowanych. Na jednego nauczyciela akademickiego przypada ok. 10 studentów, co jest bardzo korzystnym wskaźnikiem, pozwalającym osiągnąć wysoką jakość kształcenia.
W obszarze kształcenia Wydział charakteryzuje się wysokim stopniem umiędzynarodowienia. Wymiana zagraniczna studentów odbywa się w ramach programów Erasmus+ czy Athens, ale także w ramach umów bilateralnych, w tym umów o podwójnym dyplomowaniu.
Na Wydziale działa ponad 20 kół naukowych. Swoje miejsce znajdą w nich m. in. twórcy gier komputerowych (Koło Naukowe Twórców Gier POLYGON), miłośnicy robotów (Koło Naukowe Robotyki BIONIK), pasjonaci mikrosystemów (Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS), entuzjaści zastosowań światłowodów (Koło Naukowe FiberTeam), zainteresowani techniką radarową i radiolokacją (Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów RDSP) oraz cyfrowym bezpieczeństwem (Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego).
Nasi absolwenci są bardzo cenieni i poszukiwani na rynku pracy. W okresie nie dłuższym niż 3 miesiące po ukończeniu studiów aż 93% z nich znajduje pełne zatrudnienie. Stały kontakt z pracodawcami zapewniamy dzięki organizowanym na Wydziale, w każdym semestrze, Targom Pracy i Praktyk z udziałem ok. 70 firm oferujących praktyki, staże i zatrudnienie.
CZY WIESZ, ŻE...
- W rankingu Perspektywy 2021, podobnie jak w ubiegłorocznym, nasze kierunki zajęły I miejsce w kategoriach: automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja, informatyka oraz inżynieria biomedyczna.
- Nasi studenci mogą prowadzić własne badania w ramach realizacji prac dyplomowych na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Badania te często stanowią podstawę do kontynuowania nauki na studiach doktoranckich. Doktoranci są często angażowani w projekty badawcze mające nierzadko przełomowe znaczenie dla nauki.
- Oferujemy dostęp do jednych z najnowocześniejszych laboratoriów naukowo-badawczych w Europie w obszarze mikro-, nano- i optoelektroniki. Z takiego pomieszczenia jak clean room można skorzystać na miejscu!
- Studenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych regularnie otrzymują rozmaite stypendia oraz prestiżowe nagrody od takich instytucji jak Fundacja Nauki Polskiej czy Ministerstwo Edukacji i Nauki.
- Skuteczność naszych absolwentów na rynku pracy wynosi 100%. Wszyscy znajdują zatrudnienie maksymalnie po roku od ukończenia studiów. Są pracownikami najbardziej renomowanych firm, jak choćby Intel Technology Poland, Orange, Samsung, Sage, IBM, EY, Hewlett Packard czy Goldman Sachs.
- Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych to miejsce, w którym nauka ma konkretne przełożenie na otaczającą nas rzeczywistość. Realizujemy działania w obszarze transferu technologii do gospodarki w zakresie: akustyki, automatyki i robotyki, cyberbezpieczeństwa, elektroniki, grafiki komputerowej, informatyki, internetu rzeczy, bioinformatyki, mikro-, opto- i nanoelektroniki, fotoniki, anten, radarów i radiolokacji, radioelektroniki, systemów pomiarowych, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, analizy danych, spektroskopii, telekomunikacji.
Wydział Geodezji i Kartografii
Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa
Dziekanat pokój 128 Gmach Główny
tel. rekrutacja 22 234 72 25
e-mail: rekrutacja.gik@pw.edu.pl
www.facebook.com/GiKPW
gik.pw.edu.pl
Mierz, modeluj, wizualizuj otaczającą Cię przestrzeń z Wydziałem GiK Politechniki Warszawskiej
Szukasz interdyscyplinarnych studiów łączących elementy nauk technicznych i przyrodniczych? Naszym celem jest kształcenie absolwentów zajmujących się danymi geoprzestrzennymi, z których udziałem podejmowane jest 80% decyzji w gospodarce!
Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej jest najstarszą geodezyjną akademicką placówką w Polsce i funkcjonuje nieprzerwanie od 1921 roku. Oferujemy studiowanie na trzech kierunkach: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna oraz geoinformatyka.
Kierunek geodezja i kartografia wyróżnia program obejmujący wszystkie specjalności tej dyscypliny, a także kompleksowe ćwiczenia terenowe odbywające się po każdym roku studiów. Program zajęć daje szanse łatwego pozyskania wiedzy niezbędnej do uzyskania uprawnień zawodowych z zakresu geodezji i kartografii, a także do pracy w różnych dziedzinach gospodarki. Kierunek gospodarka przestrzenna to wybór dla zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z projektowaniem urbanistycznym, oceną oddziaływań na środowisko, działaniami związanymi z rewitalizacją i ochroną krajobrazu oraz gospodarką nieruchomościami. Z kolei na kierunku geoinformatyka kształcimy przyszłych pracowników „inteligentnych specjalizacji”, czyli najbardziej innowacyjnych branż. Połączenie informatyki i nauk geoinformacyjnych stawia na nowoczesność i praktyczne zastosowanie wiedzy.
Wśród atutów Wydziału należy wymienić nowoczesne Centrum Analiz Geoprzestrzennych i Obliczeń Satelitarnych (CENAGIS) na światowym poziomie, pozwalające na zdalny dostęp do unikatowych laboratoriów badawczych i dydaktycznych. Dla studentów jest to niesamowita okazja wymiany doświadczeń oraz możliwość skorzystania i poznania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu geoinformacji.
Na Wydziale prężnie działają dwa koła naukowe: Geodezji i Kartografii oraz Gospodarki Przestrzennej. Ponadto, od ponad 25 lat funkcjonuje Stowarzyszenie Studentów WGIK PW GEOIDA, a nad organizacją życia studenckiego czuwa Wydziałowa Rada Samorządu. Studenci w ramach dodatkowych aktywności rozwijają nie tylko umiejętności praktyczne w zakresie swoich zainteresowań naukowych i zawodowych podczas realizacji projektów badawczych, ale także wiele umiejętności miękkich organizując wydarzenia naukowo-kulturalne.
W trakcie studiów można także skorzystać z wyjazdu do partnerskich uczelni zagranicznych w ramach programu Erasmus+. Ponad 30 placówek współpracujących z naszym Wydziałem znajduje się w większości europejskich krajów w atrakcyjnych lokalizacjach. Doświadczenie nabyte podczas takiego wyjazdu z pewnością wzbogaci życiorys zarówno pod względem naukowym, jak i społecznym.
Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w sektorze publicznym i prywatnym – w organach administracji publicznej, przedsiębiorstwach geodezyjnych, informatycznych czy pracowniach urbanistycznych. Uczelnia umożliwia również dalszy rozwój naukowy – poprzez aplikację do Szkoły Doktorskiej PW lub innych jednostek akademickich w Polsce i zagranicą.
CZY WIESZ, ŻE...
- Nazwa naszego Wydziału to tylko dwa słowa, ale Wydział oferuje trzy kierunki inżynierskie, a na studiach magisterskich w sumie dwa kierunki, ale aż dziewięć specjalności.
- Geodezja i kartografia to nie tylko naziemne pomiary i wykonywanie map. Współczesny geodeta zajmuje się także nawigacją, obserwacjami astronomicznymi, wyceną nieruchomości, obrazowaniem zdjęć z dronów, satelitów i skanowania laserowego, bazami danych przestrzennych oraz stosowaniem ich w analizach przestrzennych.
- Gospodarka przestrzenna to kierunek dla wszystkich, którzy chcą kształtować przestrzeń wokół siebie. Interdyscyplinarny charakter pozwala połączyć wiedzę i umiejętności z zakresu urbanistyki, ochrony środowiska, kartografii, gospodarki nieruchomościami i technologii geoinformacyjnych. Podczas zajęć projektowych studenci mają możliwość wzięcia udziału w konkursach i warsztatach organizowanych przez samorządy, w praktyce decydując o tym, jak zmieni się przestrzeń miast i wsi.
- Geoinformatyka może się poszczycić tytułem kierunku o profilu praktycznym. Co się za tym kryje? Półroczna praktyka produkcyjna w firmie informatycznej lub geoinformatycznej, która bardzo często gwarantuje stałe zatrudnienie.
Wydział Transportu
ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa
tel.: 22 234 73 64, fax: 22 625 00 94
e-mail: dziekanat@wt.pw.edu.pl
wt.pw.edu.pl
RANKING STUDIÓW INŻYNIERSKICH PERSPEKTYWY 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 - I miejsce w rankingu kierunku TRANSPORT
TRANSPORT ma przyszłość
WYDZIAŁ TRANSPORTU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ JEST JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH POLSKICH JEDNOSTEK NAUKOWYCH I DYDAKTYCZNYCH KSZTAŁCĄCYCH W OBSZARZE TRANSPORTU PODĄŻAJĄC ZA TRENDAMI I POTRZEBAMI SPOŁECZNO-GOSPODARCZYMI. WYDZIAŁ TRANSPORTU ZASILA RYNEK PRACY ABSOLWENTAMI POSIADAJĄCYMI AKTUALNĄ WIEDZĘ Z NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII WYKORZYSTYWANYCH W TRANSPORCIE, A KAŻDY STUDENT MOŻE KSZTAŁTOWAĆ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ROZWOJU ZGODNIE ZE SWOIMI ZAINTERESOWANIAMI I PLANAMI ZAWODOWYMI.
Transport jest podstawowym kierunkiem studiów na Wydziale Transportu. W ramach tego kierunku możliwe jest ukończenie studiów pierwszego stopnia uzyskując dyplom inżyniera oraz studiów drugiego stopnia uzyskując dyplom magistra inżyniera. Dodatkowo na drugim stopniu Wydział Transportu wspólnie z Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, w ramach programu NERW 2 prowadzi międzywydziałowe studia na kierunku Budowa i Eksploatacja Infrastruktury Transportu Szynowego. Studia realizowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w ramach specjalności odpowiadających różnym obszarom działalności transportowej, także w języku angielskim – Transport Systems Engineering and Management. Wydział Transportu oferuje studia w zakresie: bezpieczeństwa i ekologii transportu, inżynierii eksploatacji pojazdów samochodowych, rzeczoznawstwa samochodowego, sterowania ruchem w transporcie drogowym, kolejowym i lotniczym, inżynierii transportu lotniczego, logistyki i technologii transportu samochodowego, kolejowego oraz wewnętrznego i magazynowania, organizacji i technologii transportu szynowego, audytu logistycznego, telematyki transportu, systemów IT w transporcie, pojazdów autonomicznych i systemów transportu autonomicznego, a także zrównoważonej mobilności miejskiej. Wykształcenie uzyskane na Wydziale Transportu zapewnia wejście na rynek pracy z uprzywilejowanej pozycji. Renoma, jaką nasz Wydział cieszy się wśród największych pracodawców, a także wiedza i umiejętności naszych absolwentów ułatwiają zdobycie dobrego zatrudnienia i rozwoju kariery zawodowej. Absolwenci Wydziału zatrudniani są w przedsiębiorstwach i instytucjach zajmujących się projektowaniem, budową, eksploatacją, organizacją i planowaniem oraz modernizacją i rozwojem systemów transportu drogowego, kolejowego i lotniczego, a także logistyką, handlem, zarządzaniem oraz infrastrukturą transportu.
CZY WIESZ, ŻE...
- Na Wydziale Transportu zbudowano pierwszą w Polsce makietę kolejową z odwzorowaniem terminali intermodalnych. Nowoczesna pracownia oferuje studentom możliwość zapoznania się ze specyfiką branży przewozów kombinowanych. Makieta kolejowa zajmuje powierzchnię blisko 25 m2 i składa się ze 150 m torów, 120 rozjazdów oraz 320 semaforów, zawiera 6 linii normalnotorowych, normalnotorową bocznicę do terminala transportu intermodalnego oraz jedną linię wąskotorową. Pojazdy wyposażone są w kamery a prowadzenie ruchu może odbywać się z wykorzystaniem tabletów i smartfonów.
- Wydział Transportu posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001: 2015 w zakresie realizacji procesu kształcenia na studiach o profilu ogólnoakademickim na kierunku Transport.
- Dzięki wyróżniającymi się na rynku działaniami zorientowanymi na kształcenie liderów społecznych oraz efektywnej edukacji praktycznej studentów Wydział został laureatem X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.
- Za wspieranie inicjatyw Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei w obszarze dydaktycznym i badawczym Wydział otrzymał specjalne wyróżnienie.
- Wydział otrzymał Akredytację EUR-ACE Label, ENAEEEuropean Network for Accreditation of Engineering Education, dla studiów pierwszego stopnia EUR-ACE Bachelor oraz studiów drugiego stopnia.
Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku
Wydział Administracji i Nauk Społecznych
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Architektury
-
Architecture
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
Architecture
studia w języku angielskimstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne jednolite magisterskie
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Chemiczny
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
technologia chemiczna
ogólnoakademicki profil kształceniastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia chemiczna
praktyczny profil kształceniastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia chemiczna
ogólnoakademicki profil kształceniastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Elektryczny
-
automatyka i robotyka stosowana
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyka i robotyka stosowana
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Fizyki
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Geodezji i Kartografii
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
geoinformatyka
praktyczny profil kształceniastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
-
inżynieria chemiczna i procesowa
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria chemiczna i procesowa
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Inżynierii Lądowej
-
budowa i eksploatacja infrastruktury transportu szynowego
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Inżynierii Materiałowej
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
Materials Science and Engineering
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
-
Computer Science and Information Systems
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
Computer Science and Information Systems
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka i systemy informacyjne
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka i systemy informacyjne
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
mechanika i projektowanie maszyn
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika i projektowanie maszyn
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika i projektowanie maszyn
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
Robotics and Automatic Control
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Mechaniczny Technologiczny
-
automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
Management and Production Engineering
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Mechatroniki
-
automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
-
Electric and Hybrid Vehicles Engineering
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
Mechanics of Vehicles and Construction Machinery
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
mechanika pojazdów i maszyn roboczych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika pojazdów i maszyn roboczych
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika pojazdów i maszyn roboczych
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
Mechatronics of Vehicles and Construction Machinery
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechatronika pojazdów i maszyn roboczych
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechatronika pojazdów i maszyn roboczych
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechatronika pojazdów i maszyn roboczych
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Transportu
-
budowa i eksploatacja infrastruktury transportu szynowego
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Zarządzania
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej
studia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)