MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Politechnika Gdańska

80-233 Gdańsk, ul. G. Narutowicza 11/12
Informacja o rekrutacji
tel. 58 348 67 00

www.pg.edu.pl

rekrutacja@pg.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • SUPER WYDZIAŁ
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

A gdyby tak studiować

Nauka, która jest fascynującą przygodą? Na Politechnice Gdańskiej to możliwe! Wykładowcy PG wiedzą, że studenci uwielbiają gry, a w Internecie czują się jak ryby w wodzie, dlatego do programu zajęć wprowadzają grywalizację.

w Gdańsku, nad morzem

Wybierając studia na PG, wybierasz też miejsce do życia i nauki. Region, w którym znajduje się Politechnika Gdańska jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. To miejsce dla miłośników historii, przyrody, rozrywki, sportu i wolności.

na najbardziej innowacyjnej uczelni w Polsce

W tegorocznym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy Politechnika Gdańska zajęła pierwsze miejsce w kategorii Innowacyjność uzyskując maksymalną ilość punktów.

gdzie nauka podąża za wyzwaniami współczesnego świata

Innowacyjne rozwiązania w obszarach biotechnologii, bioinżynierii, technologii cyforowtych i przy wytwarzaniu nowoczesnych materiałów w przemyśle i medycynie a także działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju to tylko niektóre cele badawcze naszych naukowców.

gdzie dydaktyka dopasowuje się do trendów w edukacji

Centrum Nowoczesnej Edukacji PG to miejsce, gdzie nauczyciele akademiccy poznają najnowsze metody nauczania i rozwiązania wspierających proces efektywnej nauki w oparciu o wiedzę naukową. Uruchomiony został także program eduSHARE aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców oraz promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

gdzie jest miejsce na pasje naukowe

Na Politechnice Gdańskiej działa ponad 100 kół naukowych, 300 laboratoriów i trzy całodobowe prototypownie – kompleksowo wyposażone warsztaty techniczne, gdzie można swoje pomysły wdrażać w życie. Nasi studenci budują bolidy, które wygrywają w międzynarodowych wyścigach, wysyłają rakiety w kosmos i badają roślinność na Spitsbergenie.

i na sukcesy sportowe

35 sekcji sportowych do wyboru, nowoczesne boiska, korty i baseny, czterokrotne zwycięstwo pod rząd w klasyfikacji Akademickich Mistrzostwach Polski oraz wicemistrzostwo Europy w piłce nożnej – na PG sportu nie odkłada się na półkę.

a dyplom oznacza dobrą pracę

Ponad 95 proc. absolwentów Politechniki Gdańskiej pracuje zawodowo, w tym większość na umowę o pracę (78%), w sektorze prywatnym (80%), zajmując specjalistyczne stanowiska pracy (76%). Większość z nich (82%) pracuje w zawodzie zgodnym lub częściowo zgodnym z ukończonym kierunkiem studiów.

Wszystko jest możliwe!
Sprawdź ofertę Politechniki Gdańskiej

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!