MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Politechnika Łódzka

90-924 Łódź, Żeromskiego 116
tel. 42 631 29 74, fax 42 631 24 90

 

www.p.lodz.pl

rekrutacja@info.p.lodz.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • SUPER WYDZIAŁ
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

KONKRET studia

Mówisz „studia” – myślisz „praca”? Wybierając Politechnikę Łódzką, możesz mieć pewność, że zostaniesz specjalistą poszukiwanym przez firmy w kraju i za granicą. Zdobywaj doświadczenie już w czasie studiów, nawiąż kontakty z pracodawcami i postaw znak równości między wiedzą a praktyką.

Sztuczna inteligencja, przemysł 4.0, automatyka i sterowanie robotów, projektowanie inteligentnych budynków – to tylko niektóre technologie jutra, które już dziś poznasz na Politechnice Łódzkiej. Wiedzę zdobędziesz w nowoczesnych laboratoriach pod okiem ekspertów, a umiejętności udoskonalisz podczas praktyk u najlepszych pracodawców w branży. Rozwijaj się na jednym z 63 kierunków studiów, które ukończysz z tytułem inżyniera lub licencjata.

Zapunktuj dyplomem technika
Na Politechnice Łódzkiej cenimy konkretne umiejętności, którymi możesz pochwalić się, kończąc szkołę średnią. Jeśli zostaniesz absolwentem technikum, Twój dyplom zastąpi maturę rozszerzoną z przedmiotu do wyboru, dając punkty w rekrutacji. A co dalej? Przekujemy Twój potencjał w umiejętności, które otworzą przed Tobą drogę do profesjonalnej kariery zawodowej!

Zdobądź podwójny dyplom studiów z uczelnią zagraniczną
Już od ponad 30 lat w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) prowadzimy studia w języku angielskim i francuskim. Studiując w językach obcych, masz możliwość wyjazdu do jednej z ponad 400 uczelni zagranicznych w ramach umów międzynarodowych, a także zdobycia podwójnego dyplomu – Politechniki Łódzkiej i wybranej uczelni zagranicznej. I pamiętaj: na Pł zarówno studia w językach obcych, jak i program podwójnego dyplomowania są całkowicie bezpłatne!

Zostań naukowcem już na pierwszym roku studiów
A może marzysz o pracy naukowca? Jeśli tak, postaw na badania na PŁ, które umożliwią Ci tworzenie rozwiązań, służących społeczeństwu. Czeka na Ciebie specjalny program E²TOP – Excellence in Engineering Talents in Research with Opportunities Programme. Już na pierwszym roku studiów możesz skorzystać z indywidualnej ścieżki studiowania, dostosowanej do Twoich zainteresowań. Każdy uczestnik programu prowadzony jest przez osobistego opiekuna naukowego – mentora i może wyjechać do najlepszych ośrodków badawczych w Europie i na świecie, podjąć stałą współpracę z naukowcami z innych krajów, a także prowadzić badania w laboratoriach zagranicznych. Biorąc udział w programie, otrzymasz także dodatkowe stypendium. E²TOP zapewni Ci najlepszy start w świat prawdziwej nauki!

Czy wiesz, że...

  • Politechnika Łódzka organizuje liczne konkursy i olimpiady, które umożliwiają przyjęcie na studia bez postępowania kwalifikacyjnego. Indeks Politechniki Łódzkiej jest nagrodą m.in. w Konkursie Chemicznym Trzech Wydziałów, w konkursach organizowanych przed Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, a także przez Instytut Matematyki.
  • Na Politechnice Łódzkiej stypendium rektora możesz otrzymywać już od pierwszego roku studiów. W ten sposób wyróżniamy najzdolniejszych studentów, którzy mają na swoim koncie sukcesy w olimpiadach przedmiotowych lub sportowych.
mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt