MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W ramach kampanii edukacyjnej skierowanej do stołecznych szkół średnich i zawodowych, młodzież weźmie udział w cyklu spotkań z inżynierami z norweskiego holdingu Kongsberg Automotive Pruszków. Podczas Dni Otwartych skorzystają oni z bezpłatnych zajęć oraz zwiedzą podwarszawski zakład. Najbardziej aktywni i zaangażowani uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w letnich praktykach!

Dni Otwarte Kongsberg Automotive Pruszków organizowane są dla młodzieży ze szkół technicznych oraz zawodowych z Warszawy i okolic. Celem spotkań edukacyjnych jest zaprezentowanie różnorodnych procesów produkcyjnych, jakie funkcjonują w Kongsberg Automotive Pruszków. Technologie stosowane w podwarszawskim zakładzie umożliwiają koncernowi eksport na wszystkie kontynenty. Dostarcza on swoje wyroby do najbardziej znanych marek samochodowych, takich jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover, Volkswagen, Audi, Porche, Ferrari, GM, Renault, Citroen, Peugeot, FIAT, Toyota, Maserati czy Bentley.

Uczniowie będą mogli również wziąć udział w grze Lean Game, która uczy efektywnego zarządzania procesem produkcji.

Firma, która należy do międzynarodowego koncernu branży motoryzacyjnej, ma na celu zapoznanie młodych osób z najnowszymi trendami technologicznymi. – Uczniowie będą mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i zaawansowaną technologicznie produkcją, poznając najnowsze trendy w projektowaniu systemów komfortu kierowcy oraz pasażera w modelach aut osobowych najbardziej prestiżowych, światowych marek – tłumaczy Krzysztof Hauk. - Wycieczki po zakładzie i spotkania edukacyjne zostaną poprowadzone przez naszych inżynierów. Dajemy możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem robotów na liniach produkcyjnych oraz poznania oczekiwań pracodawcy z sektora motoryzacyjnego w stosunku do absolwentów. Liczymy, że nasza oferta edukacyjna będzie ciekawa dla uczniów, którzy już na poziomie szkoły średniej wykazują zainteresowanie kształceniem się w kierunku specjalistycznym.

Dotychczasowe programy edukacyjne, realizowane przez Kongsberg Automotive Pruszków, skierowane do uczelni wyższych, uzyskały 17 patronatów uczelni wyższych technicznych z całej Polski, a także najważniejszych akademickich mediów informacyjnych.

Chęć wzięcia udziału w Dniach Otwartych wraz z proponowanym terminem, w czerwcu br., prosimy zgłaszać pod adresem: Biuro Prasowe Konkursu "Innovate with Kongsberg Choose your automotive career path", Magdalena Hayder, ul. Marszałkowska 140/46, 00-061 Warszawa,

tel. 881 203 322, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt