MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

DJ Adamus to najpopularniejszy polski dj i producent muzyczny, osobowość telewizyjna, twórca oprawy muzycznej festiwali. Znany jest z nowoczesnych remixów legendarnych przebojów (m.in. „Hi Fi Superstar”), a także z premierowych utworów. Dużą popularnością cieszyły się jego piosenki nagrane na płytę „1000 miejsc” z finalistką X Factor - Adą Szulc oraz hit Turn Me On (z filmu Sala samobójców).

W tym roku DJ Adamus będzie w wyjątkowy sposób świętował otwarcie wakacyjnego sezonu. 24 czerwca o godz. 22 w Klubie Capitol w Warszawie odbędzie się 1 edycja jego festiwalu - Ibiza Camp ON! Festival, organizowany przez Bee Music i Społeczną Akademię Nauk. Nie zabraknie na nim czołowych polskich DJ-ów (m.in. Wutes, Mr. Root, Matush, Unknown Poets). Pojawi się też gość specjalny z Ibizy - Felix Da Funk. Urodzony na wyspie Dj i producent od lat związany jest z hiszpańską sceną klubową. Występował w większości klubów Ibizy, jest rezydentem wyspy i promotorem muzycznym.

 Dzięki współpracy z biurem Travel2Ibiza i Party Camp wśród osób, które przyjdą tego dnia na imprezę rozlosowana będzie wyjątkowa nagroda - wyjazd na IBIZĘ oraz vouchery zniżkowe! Czekają też dodatkowe niespodzianki od: Społecznej Akademii Nauk, Neon - zdrowy energetyk, Spoko Box - Catering dietetyczny, firm Panasonic, Play, Tidal, Philipiak Milano i Studio Sante - Uzdrowisko Miejskie. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie teledysk i najnowszy singiel DJ-a Adamusa do piosenki Mój jest ten kawałek podłogi, znanej do tej pory z wykonania Mr Zoob. Na projektach graficznych promujących wydarzenie możemy zobaczyć zdjęcie DJ-a Adamusa wykonane podczas sesji podwodnej w Dubaju.

- Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia, byłem na Ibizie, miałem swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja, kiedy wiem, że jest on wstępem do wielkiego świętowania na Ibizie. Od 14 do 21 września, organizujemy polski tydzień na wyspie, będą szalone imprezy w klubach i na statku. Poza mną pojawią się znani polscy DJ-e i wielu przyjaciół, taki tydzień pamięta się do końca życia. - zachęca DJ Adamus.

Patronami medialnymi Ibiza Camp On! Festival są: Perspektywy, Nasze Miasto, Radio Eska, Muzodajnia, DJ Promotion, Dlastudenta.pl, Halo Wawa, Studencka TV i PRESS SERVICE - Monitoring Mediów.

Bilety będą do kupienia w kasie klubu w dniu imprezy.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt