MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Uniwersytet Jagielloński w Krakowie jest bardzo często wybierany przez licealistów ze względu na swój prestiż. Budowany przez lata autorytet oraz wielowiekowa tradycja skłaniają młodych ludzi do wstąpienia na uczelnię, w której łączą się ścieżki Jana Kochanowskiego, Mikołaja Kopernika i Wisławy Szymborskiej. Dobrze jest powiedzieć w towarzystwie: „Studiuję na UJ-ocie”. Renoma Uniwersytetu z jednej strony ułatwia podejmowanie wielu działań, a z drugiej – zobowiązuje do zachowywania najwyższego poziomu. Dlatego też nie zwalniamy tempa i każdego roku zajmujemy miejsce na podium w prestiżowym rankingu Perspektyw, a nasze wydziały otrzymują wysokie noty i stanowią Krajowe Naukowe Ośrodki Wiodące (ministerialnego programu „KNOW”).

Przed Maturzystami wakacje, a po nich najpiękniejsze lata młodości. Warto ten czas spędzić na rozwijaniu pasji i doskonaleniu swoich umiejętności. Uniwersytet Jagielloński z nowoczesnym kampusem oraz bogatą siecią uczelni partnerskich, dzięki której możecie podczas studiów przenieść się do najpiękniejszych miejsc Europy i Świata, pozwoli spełnić marzenia oraz zdobyć wiedzę potrzebną do zaistnienia na rynku pracy.

Przyszłym studentom oferujemy ponad 80 kierunków studiów pierwszego stopnia, przeszło 160 specjalności w tym studia w językach obcych. Studiowanie to przygoda i szansa na udział w badaniach synchrotronowych, możliwość odkrycia skutecznych metod leczenia chorób określanych dzisiaj mianem „nieuleczalnych”, aktywne tworzenie międzynarodowej polityki i prawa, badanie wszechświata i odkrywanie nowych planetoid, ochrona dziedzictwa różnych cywilizacji i współtworzenie kultury europejskiej.

Będąc studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, możesz razem z nami odkrywać i zmieniać świat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej uczelni na www.rekrutacja.uj.edu.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt