MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zakończyło się już 12 z 16 tegorocznych Salonów Maturzystów Perspektywy 2016. Łącznie wzięło w ich udział ok. 100 tys. uczniów najstarszych klas liceów i techników. Kampania trwa do końca września - w przyszłym tygodniu odbędą się jeszcze salony w Krakowie (UJ, 26-27.09), Wrocławiu (PWr., 28-29.09), Gdańsku (UG, 29-30. 09) i Opolu (PO, 30.09). Serdecznie zapraszamy!

Salon Maturzystów to miejsce, gdzie matura „spotyka się” ze studiami: maturzyści mogą porozmawiać z przedstawicielami uczelni z całego kraju, poznać ofertę szkół wyższych, nowe kierunki, warunki studiowania, perspektywy zatrudnienia. Specjalnie dla nich eksperci okręgowych komisji egzaminacyjnych przygotowują prezentacje na temat matury z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Doradcy pomagają rozpoznać predyspozycje i wybrać optymalną ścieżkę ich rozwoju. Dla maturzystów 2017 jest to wiedza na wagę życiowego sukcesu!

Od początku września salony imprezy odbyły się już w: Łodzi, Białymstoku, Olsztynie, Poznaniu, Kielcach, Warszawie, Katowicach, Gliwicach, Toruniu, Lublinie, Rzeszowie i Szczecinie. W każdym z tych ośrodków Salon odwiedzają zarówno maturzyści, jak i ich nauczyciele, dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi, pedagodzy szkolni, rodzice. To już dziesiąta edycja Salonu Maturzystów Perspektywy -  największej w Polsce kampanii edukacyjno-informacyjnej, która co roku we wrześniu odbywa się w głównych ośrodkach akademickich Polski.

Przebojem wszystkich Salonów Maturzystów jest legendarny - wydany przez "Perspektywy" już po raz 26 (!) - "Informator dla Maturzystów 2017", z pełna ofertą studiów w polskich uczelniach w roku akademickim 2017/18. Łącznie na wszystkich tegorocznych salonach do rak maturzystów trafi bezpłatnie 40.000 egzemplarzy tej publikacji.

Ogólnopolskimi Patronami Honorowymi są: Jarosław Gowin - wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, Anna Zalewska - minister edukacji narodowej, prof. Jan Szmidt, przewodniczący KRASP i prof. Waldemar Tłokiński - przewodniczący KRZaSP.

Partnerem Salonu jest program Santander, prowadzony przez Bank Zachodni WBK.

www.salonmaturzystow.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.