MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


26 października w godzinach 10-15 na Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędą się Targi Pracy Tymczasowej Job Day. Dla studentów będzie to wyjątkowa okazja do spotkania rekruterów oraz możliwości rozmowy z przedstawicielami wielu firm, które wezmą udział w wydarzeniu.

Osoby, które przyniosą swoje CV, będą miały również okazję do bezpośredniej aplikacji na wybrane stanowiska spośród wielu ofert pracy tymczasowej. W programie przewidziano także kilka niespodzianek oraz degustacje.

Podczas targów swoją ofertę i możliwości, w tym aktualne oferty pracy, zaprezentuje wiele firm związanych ze zróżnicowanymi branżami oraz biur pośrednictwa pracy. Należy tu wymienić m.in. firmę GRUPACON, EVER Grupa, Manpower, QLOC, Main Partners czy Solid Security. Wiele spośród obecnych na wydarzeniu przedsiębiorstw przedstawi konkretne oferty pracy pod kątem oczekiwań studentów, dostępne od zaraz i niewymagające długotrwałego szkolenia.

Targi pracy tymczasowej Job Day są sponsorowane przez bank Pekao S.A, supermarket Piotr i Paweł oraz restauracje McDonald’s oraz KFC.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz osoby, które dopiero zaczną studiować, wraz ze swoimi CV, do Akademii Finansów i Biznesu Vistula!

Wstęp jest bezpłatny, link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1782678608687810/

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!