MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Siedząc na kanapie z kubkiem kawy możesz poznać pracodawców z całej Polski. Szukanie pracy nigdy nie było łatwiejsze! Już 25 listopada zapraszamy na kolejną edycję Wirtualnych Targów Pracy Żakaton – tym razem pomogą one rozpocząć karierę studentom i absolwentom (i nie tylko) w branży IT. Wszystko to w wygodnej i nowoczesnej formie online. Wirtualne Targi Pracy to wygodny i nowoczesny sposób zaprezentowania szerokiej oferty stanowisk pracy. To idealne wydarzenie dla studentów, którzy chcą poznać oferty pracy wymarzonych firm z całej Polski bez tracenia czasu na podróże. Wszystko to dzięki połączeniu unikalnej technologii z funkcjonalnością tradycyjnych targów.

Dzięki targom studenci mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące wybranych stanowisk oraz porozmawiać z rekruterami i przedstawicielami działów HR. Pracodawcy natomiast mają szerokie możliwości zaprezentowania swojej firmy oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z kandydatami.

Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość nawiązania kontaktu z pracodawcami dla studentów i absolwentów. Bez dojazdów, bez kosztów dodatkowych, dostępna (prawie) każdego miejsca – wygodniej już się nie da. I wreszcie nie musisz się martwić, co na siebie włożyć.

Żakaton to sprawdzona i wygodna forma poszukiwania pracy. W nowoczesny sposób kontaktują ze sobą młodych, ambitnych ludzi z przedstawicielami firm szukających specjalistów.

Wirtualne Targi Pracy Żakaton
Edycja IT, 26 Listopada 2016

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt