MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Do końca roku można zgłaszać prace magisterskie do VI Edycji konkursu MAGISTER PAFERE, na najlepszą pracę magisterska z dziedziny ekonomii, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Udział w konkursie mogą brać prace obronione w latach 2014-2016, które przyczyniają się do rozwoju wiedzy na temat  ekonomii wolnorynkowej i zrozumienia zależności między etyką a gospodarką.

Nagrodą w konkursie jest wydanie zwycięskiej pracy w formie książkowej, sfinansowane przez Fundację PAFERE Polska. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni finansowo.

Zwycięzca III Edycji konkursu Piotr Zapałowicz, autor wydanej przez PAFERE pracy magisterskiej „Porównanie polityki gospodarczej Augusto Pinocheta w Chile i Hugo Chaveza w Wenezueli” podkreśla, że udział w konkursie i wygrana pomogły mu zrealizować marzenia.   

- Dofinansowanie przez Fundację wyjazdu na konferencję Instytutu Actona do Stanów Zjednoczonych i kontakty tam nawiązane ułatwiły późniejszy wymarzony wyjazd studyjny do Wenezueli. Moja praca została wydana w formie książki dzięki środkom Fundacji. To niezwykle istotne z punktu widzenia doktoratu. Choć brzmi to jak truizm, ale wygranie konkursu odmieniło moje życie. Wreszcie poczułem, że moje wielkie nakłady pracy zostały docenione i utwierdziłem się w przekonaniu, że toco robię, ma sens  – mówi laureat poprzedniej edycji Magistra PAFERE. - Rekomenduję konkurs każdemu, kogo marzeniem jest zostać ekonomistą - piewcą wolnego rynku – dodaje.

Temat tegorocznej edycji konkursu: „Własność, wolność, przedsiębiorczość – fundamenty rozwoju i dobrobytu”

Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) jest niezależną, pozarządową organizacją zajmującą się wolnorynkową edukacją ekonomiczną oraz promocją wolności gospodarczej i wolnego handlu. Skupia się na badaniu związków etyki z ekonomią i rozwoju nauk ekonomicznych. Fundacja została wyróżniona za organizowanie konkursu „Magister PAFERE”, jako pierwsza w historii organizacja z Polski, prestiżową nagrodą Templeton Freedom Award, przyznawaną przez amerykańską Fundację Atlas niezależnym i pozarządowym organizacjom, które w swych działaniach starają się promować wolnorynkowe rozwiązania gospodarcze.

Więcej informacji: www.pafere.org

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave