MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Nowa wersja aplikacji mobilnej „Study in Poland”, przeznaczonej dla osób zainteresowanych studiami w naszym kraju, została rozszerzona o nową funkcjonalność – „Feel at Home”. Dzięki niej potencjalni studenci dowiedzą się, ile osób z ich kraju studiuje na danej uczelni w Polsce.

Wystarczy wybrać nazwę kraju z listy 150 dostępnych w aplikacji, by otrzymać dane na temat liczby rodaków studiujących na poszczególnych uczelniach w Polsce. Funkcja ta pomaga w podjęciu decyzji o wyborze szkoły wyższej w naszym kraju oraz ułatwia integrację studentom, którzy już się w Polsce kształcą.

W aplikacji znajdują się informacje o ponad 600 programach studiów w języku angielskim prowadzonych na ok. 60 czołowych polskich uczelniach. Oprócz ogólnej wiedzy na temat Polski i systemu edukacji cudzoziemcy otrzymają praktyczne wskazówki pomocne m.in. w aplikowaniu na uczelnię, otrzymaniu stypendium lub pozwolenia na pracę, a także w codziennym funkcjonowaniu w naszym kraju.

Nowa aplikacja mobilna na urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) dostępna jest już bezpłatnie w sklepie Apple App Store. Wkrótce będzie można także pobrać wersję dla systemu mobilnego Android.

Aplikację przygotowała Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” w ramach programu „Study in Poland” (www.studyinpoland.pl). Nowoczesna platforma informacyjno-promocyjna polskiego szkolnictwa wyższego skierowana jest do uczniów i studentów na całym świecie zainteresowanych wyborem szkoły wyższej w Polsce.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt