MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


To jubileuszowa edycja jednej z największych studenckich inicjatyw charytatywnych w kraju, która rokrocznie przyciąga ok. 2500 osób. Już 20 grudnia na scenie warszawskiego klubu Palladium wystąpią artyści, wybrani na przesłuchaniach, z nowymi odsłonami świątecznych utworów. Podczas koncertu będzie można również wziąć udział w  świątecznej Loterii i kiermaszu słodkości oraz Licytacjach fantów przekazanych przez polskich artystów, sportowców czy polityków.

Dzięki współpracy z Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w tym roku odbędą się również dwa spektakle muzyczne "Święta w Prezencie", skierowane do dzieci. Przedstawienia do obejrzenia już 15 grudnia w Studiu Nagraniowym Polskiego Radia oraz 19 grudnia na Uniwersytecie Muzycznym.

Cały zysk z tegorocznej edycji Koncertu zostanie przekazany Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" i pomoże w rehabilitacji podopiecznych Kliniki Budzik.

Więcej informacji na stronie www.swiatecznie.org oraz na Facebook’a: Świąteczny Koncert SGH oraz Święta w Prezencie. Tam również pojawią się informacje o biletach.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!