Partner Główny Rankingu

Ranking Szkół Olimpijskich 2017

2017Nazwa szkołyMiejscowośćZnak
jakości
Profil
szkoły
151Technikum nr 2 w ZS i Placówek OświatowychNysaSrebrna szkoła
152Technikum nr 12 w ZS KURzeszówZłota szkoła
153Technikum nr 7 w ZS im. Wł. St. ReymontaCzęstochowa
154Technikum Budowlane w ZS BudowlanychBydgoszczZłota szkoła
155III LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego BiałystokSrebrna szkoła
156Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka
157Technikum w ZS Chemicznych im. I. ŁukasiewiczaBydgoszczZłota szkoła
158I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosławBronzowa szkoła
159TechnikumKomornoSrebrna szkoła
160I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława JagiełłyKrasnystawBronzowa szkoła
161I LO im. Zygmunta KrasińskiegoCiechanówSrebrna szkoła
162XIII LO im. Marii PiotrowiczowejŁódźSrebrna szkoła
163V LO im. Krzysztofa KieślowskiegoZielona GóraSrebrna szkoła
164I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiWieluńSrebrna szkoła
165I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiLegnicaSrebrna szkoła
166III LO w ZS Nr 5 im. Unii EuropejskiejOstrołęka
167XXXIV LO z Oddz. Dwujęz. im. Miguela de CervantesaWarszawaSrebrna szkoła
168II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaBydgoszczSrebrna szkoła
169Liceum Ogólnokształcące w ZSO im. M. KonopnickiejMilówka
170III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana KantegoPoznańSrebrna szkoła
171XLI Liceum Ogólnokształcące Joachima LelewelaWarszawaZłota szkoła
172I Akademickie LO im. Zasłużonych Ludzi MorzaGdyniaSrebrna szkoła
173II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaCzęstochowaSrebrna szkoła
174Technikum w ZS im. Powstańców WielkopolskichBieliceBronzowa szkoła
175Technikum nr 10 w ZSPS im. Józefa RymeraKatowiceZłota szkoła
176III LO z Oddziałami DwujęzycznymiZabrzeSrebrna szkoła
177Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego IławaBronzowa szkoła
178IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaSosnowiecSrebrna szkoła
178LO nr III im. Władysława BroniewskiegoOstrowiec Św.Bronzowa szkoła
180Technikum nr 1 w ZS Kształt. Środ. i AgrobiznesuGiżycko
181I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Tryb.Srebrna szkoła
182Technikum Łączności nr 14 w ZS ŁącznościKrakówZłota szkoła
183LO im. Bohaterów Porytowego WzgórzaJanów Lubelski
184Publiczne Salezjańskie Liceum OgólnokształcąceKrakówZłota szkoła
185Technikum nr 1 w ZS Polit. im. Boh. Monte CassinoWrześniaZłota szkoła
186Technikum Leśne w ZS Leśnych LeskoZłota szkoła
187I Liceum Ogólnokształcące im. Jana KasprowiczaŚwidnicaBronzowa szkoła
188II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoSopotSrebrna szkoła
189Technikum Przemysłu Spożywczego w ZSPSPoznań
190Technikum w ZS Ekonomicznych i TechnicznychPasłęk
191LO im. Marii Skłodowskiej-Curie WolsztynBronzowa szkoła
192III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaKaliszSrebrna szkoła
193Technikum w ZS im. Marii Skłodowskiej-CurieOżarówZłota szkoła
194IV Liceum Ogólnokształcące im. H. SienkiewiczaCzęstochowaSrebrna szkoła
195III LO im. Stefana ŻeromskiegoBielsko-BiałaSrebrna szkoła
196Liceum Ogólnokształcące im. ONZBiłgorajBronzowa szkoła
197III Liceum Ogólnokształcące im. Marii KonopnickiejWłocławekBronzowa szkoła
197Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 2Stalowa WolaSrebrna szkoła
199Technikum w ZS CKR im. Wł. St. ReymontaDobryszyceBronzowa szkoła
200V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIToruńBronzowa szkoła

* Pozostałe olimpiady: Olimpiada Prawosławnej Wiedzy Religijnej, Olimpiada Techniki Samochodowej, Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, Olimpiada Wiedzy Górniczej „O Złotą Lampkę”, Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej, Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich, Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży, Olimpiada Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie, Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie, Olimpiada Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową, Olimpiada Wiedzy o Turystyce

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki