MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

14 grudnia Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki zaprasza wszystkich maturzystów wraz z gronem nauczycielskim na pierwszy w tym roku akademickim Dzień Informacyjny. Będzie to okazja do bliższego zapoznania się z 25 kierunkami oferowanymi przez 7 wydziałów PK.

Dzień Informacyjny rozpocznie się o godz. 9.00 wystąpieniem prorektora ds. studenckich, prof. Leszka Mikulskiego. Po prezentacji ogólnej, w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” (ul. Warszawska 24) odbędą się prezentacje wydziałów: Fizyki, Matematyki i Informatyki (godz. 9.30), Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej (10.00), Mechanicznego (10.30), Inżynierii i Technologii Chemicznej (11.00).

Ci, którzy nie zdążą przybyć na kampus rano, mogą rozpocząć wizytę na PK od ponownej prezentacji prof. Mikulskiego o godz. 11.30. Po wystąpieniu prorektora ds. studenckich, zaprezentują się kolejno wydziały: Architektury (12.00), Inżynierii Środowiska (12.30) oraz Inżynierii Lądowej (13.00).

Przez cały czas trwania Dnia Informacyjnego w podziemiach Pawilonu Konferencyjnego „Kotłownia” będzie otwarta Kawiarenka z gorącymi napojami oraz darmowym poczęstunkiem. Dodatkową atrakcją będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W sąsiednim budynku Galerii „GIL” w godz. 9.00-14.00 zainteresowani będą mogli pobrać materiały informacyjne i ulotki, a także dopytać przedstawicieli wydziałów o szczegóły rekrutacji i dowiedzieć się więcej na temat: stypendiów oferowanych przez uczelnię, zasad przydzielania miejsc w akademikach, wyjazdów zagranicznych, czy działalności Samorządu Studentów PK.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt