Partner Główny Rankingu

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.

Wybierz przyszłościowy zawód medyczny z UMB

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku to prestiżowa, prężnie rozwijająca się Uczelnia publiczna, zajmująca co roku wysokie miejsce w rankingach szkół wyższych. Czternaście kierunków studiów daje szereg możliwości obecnym i przyszłym studentom. Kampus Uniwersytetu mieści się w ścisłym centrum Białegostoku a siedzibą Uczelni jest Pałac Branickich – XVIII wieczny zabytek otoczony przepięknymi ogrodami pałacowymi.

Jednak to nie prestiż czy lokalizacja czynią Uniwersytet Medyczny w Białymstoku wyjątkowym. Największą wartością, jaką możemy przekazać studentowi, jest wiedza. Nasi pracownicy naukowi to najwyżej oceniana w środowisku kadra naukowo - dydaktyczna, a jednocześnie jedna z najmłodszych  w Polsce. Zajęcia prowadzone są w ultra nowoczesnych, dobrze wyposażonych  obiektach. Kształcimy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. O poziomie nauczania świadczą między innymi wysokie wyniki naszych absolwentów w egzaminach końcowych: pierwsze miejsce w Lekarskim Egzaminie Końcowym i trzecie w Lekarsko-Dentystycznym Egzaminie Końcowym.

Zdecydowana większość naszych absolwentów od razu po studiach znajduje pracę lub kontynuuje kształcenie. Dowodzi to, że studia medyczne są trafionym wyborem pod względem przyszłego zatrudnienia i kariery zawodowej.

Czy studia medyczne są trudne? Czy ciężko jest być studentem kierunków medycznych? Odpowiedzialne zawody, decydujące o ludzkim zdrowiu i życiu, wymagają solidnego przygotowania i kwalifikacji, a tym samym nakładu pracy. Niemniej jednak studia w UMB to również zabawa, nowe wartościowe znajomości i możliwość realizowania własnych pasji. Na Uczelni istnieje 15 organizacji studenckich, klub studencki, kabaret, chór, studenckie centrum radiowe, 90 kół naukowych. Studenci organizują liczne akcje społeczne: informacyjne, profilaktyczne, pokazy i happeningi. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku jest zatem miejscem dla ludzi ambitnych, aktywnych, którzy nie boją się marzyć i sięgać po te marzenia. 

www.umb.edu.pl