MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Akademia Analiz to konkurs organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji Kapitałowych Profit, działające przy Katedrze Inwestycji i Rynków Kapitałowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich studentów chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego. Konkurs podzielony jest na dwa etapy, w których udział biorą dwuosobowe zespoły. Pierwszy dotyczy zagadnienia finansów, a drugi - makroekonomii. Celem konkursu jest nie tylko wyłonienie najlepszych, ale i poszerzenie wiedzy na temat inwestycji kapitałowych. Aby umożliwić współzawodnictwo również studentom młodszych lat, do zadań konkursowych dołączane będą materiały z teorią niezbędną do rozwiązania zadań. Studenci wspierani będą także poprzez wykłady otwarte, na których specjaliści opiszą dane zagadnienie. Jednym z prelegentów będzie główny sponsor konkursu – INC S.A. z siedzibą w Poznaniu.

Zespoły można rejestrować na stronie www.akademiaanaliz.sknprofit.pl do 10.04.2017r. Dokładny harmonogram można przeczytać na stronie internetowej konkursu lub na jego fanpag’u, do którego polubienia serdecznie zapraszamy!

NAGRODY DLA ZESPOŁÓW:

I MIEJSCE – 2 x Kindle i 1000zł

II MIEJSCE – 2 x Kindle i 500zł

III MIEJSCE – 500zł

(Pula nagród może ulec zwiększeniu.)

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt