MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Dobra wiadomość dla kandydatów na studia w Polsce: aplikacja mobilna Study in Poland jest już dostępna na telefony i tablety z systemem Android.

Study in Poland to funkcjonująca od 2005 roku wspólna inicjatywa Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. Celem tego programu, w którym uczestniczy ponad 40 najlepszych polskich uczelni akademickich, jest promocja na całym świecie polskiego szkolnictwa wyższego i idei studiowania w naszym kraju, a także tworzenie przychylnej atmosfery dla rozwoju wielokulturowości w Polsce.

Pierwsza aplikacja mobilna programu Study in Poland, która miała premierę w połowie lipca br., przeznaczona była na smartfony typu iPhone, tablety iPad i iPody Touch. Jednak w odpowiedzi na rosnące znaczenie Androida, Fundacja Edukacyjna Perspektywy przygotowała w listopadzie drugą z serii aplikację przeznaczoną na ten właśnie system.

Aplikacja mobilna Study in Poland adresowana jest do uczniów i studentów na całym świecie i ma za zadanie ułatwić podjęcie decyzji o studiowaniu w Polsce. Zawiera wygodny system wyszukiwawczy z aktualną bazą danych o najlepszych polskich uczelniach i ofercie studiów w języku angielskim, przeznaczonych dla studentów zagranicznych.

Całość wzbogacona jest o pakiet materiałów zawierających wskazówki dotyczące życia w Polsce, jej historii oraz podstawowe informacje demograficzno-geograficzne.

Nowa odsłona produktu ma odświeżoną, żywszą kolorystycznie szatę graficzną i udoskonaloną nawigację dotykową. Działa na niemalże wszystkich istniejących na rynku urządzeniach mobilnych z systemem Android. Obecnie obsługuje ponad 1960 różnych modeli.

Aplikacja jest bezpłatna. Każdy posiadacz urządzenia mobilnego z systemem Android może ją pobrać pod linkiem: www.studyinpoland.pl/android, bądź też poprzez platformę Google Play (dawniej: Android Market). Wyszukaj frazę: „study in poland”.

Jeżeli macie znajomych za granicą, polećcie im aplikację Study in Poland. Być może przyjadą do nas studiować i poznawać polską kulturę.

 

 

 

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt