MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


W ten weekend Ciechanów będzie gościł ponad 600 uzdolnionych, młodych pływaków z całej Polski. Podczas trzydniowych zawodów uczniowie będą rywalizo-wać w czterech kategoriach wiekowych. Sportowe emocje gwarantowane!

Zabawa w duchu koleżeństwa i zdrowej sportowej rywalizacji rozpocznie się już w piątek 31 marca i potrwa do niedzieli 2 kwietnia. W tym czasie młodzi pływacy rywalizować będą w czterech kategoriach wiekowych i pięciu stylach: grzbietowym, motylkowym, klasycz-nym, dowolnym oraz zmiennym. Przed nimi straty indywidualne oraz sztafety.  Uczniowie pokonają łącznie długość niemal 80 kilometrów, czyli dystans dzielący Warszawę od Ciechanowa! Na zwycięską drużynę klasyfikacji generalnej czeka szczególny puchar Za-wodów.

Ogólnopolskie Zawody  w Pływaniu Szkół STO to jedna z największych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży. Wśród licznych zawodników można spotkać m. in. młodych medalistów i multimedalistów mistrzostw Polski, którzy conajmniej od kilku lat cały swój wolny czas poświęcają pływackiej pasji. Zapraszamy szczególnie do śledzenia zmagań finałowych, które odbywać będą się w niedzielę w godzinach 9.00 - 14.00 na pływalni miejskiej „U-Ciecha” MOSiR w Ciechanowie ul. 17 Stycznia 60B.

Organizatorami zawodów są: Samodzielne Koło Terenowe Nr 76 Społecznego Towa-rzystwa Oświatowego w Ciechanowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie.

O STO:
Społeczne Towarzystwo Oświatowe istnieje od 1987 roku, a najstarsze szkoły STO działa-ją od roku 1989. Mamy już 25 lat doświadczeń w prowadzeniu szkół, które niezmiennie cieszą się dobrą sławą. Na początku szturmem zdobyły sympatię uczniów i uznanie rodziców, dziś –zachowując sympatię i uznanie – przyciągają także swoją renomą i trady-cją. STO prowadzi ponad 150 szkół, w których uczy się ok. 13 tys. uczniów, a zatrudnio-nych jest ok. 2,5 tys. osób.© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!