MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

15 grudnia br., o godz. 19:00 w Europejskiej Galerii Sztuki w Rzeszowie odbędzie się Wielka Gala Charytatywna „Talerz Miłosierdzia”. Podczas Gali, specjalnie dla zgromadzonych gości wspierających inicjatywę Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającej na jego rzecz Fundacji „Bliźniemu Swemu…” wystąpi znana w całej Polsce – pochodząca z Rzeszowa grupa PECTUS.

 – Wsparcie „Talerza Miłosierdzia” to piękny gest ze strony całego zespołu. Szczególnie dziękujemy Panu Tomaszowi Szczepanikowi, który sam zainteresował się naszą akcją i zaproponował pomoc swoją, i swojej grupy przy organizacji Gali” – mówi Emil Jurkiewicz, Prezes Fundacji „Bliźniemu Swemu…”.

Akcja „Talerz Miłosierdzia” już od kilku tygodni dzięki hojności darczyńców pozyskuje środki na pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, ubogim i bezdomnym.

Zaproszenie na Galę można nabywać w Millenium Hall oraz Komendzie Chorągwi Podkarpackiej. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy złożyć datek na rzecz akcji wysokości min. 20 zł (mile widziane wyższe kwoty) i odebrać zaproszenie oraz talerz z okolicznościowej kolekcji firmy ZP „Ćmielów”. Liczba miejsc jest ograniczona.

Oprócz wysłuchania koncertu grupy Pectus, goście na Wielkiej Gali Charytatywnej, będą mogli wziąć udział w licytacji limitowanych, numerowanych talerzy, które zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę ZP „Ćmielów” specjalnie na rzecz akcji w ilości stu egzemplarzy. Podczas Gali zlicytowane zostaną talerze o numerach od 1 do 5. Środki uzyskane z aukcji zostaną przekazane na cele charytatywne realizowane przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającą na jego rzecz Fundację „Bliźniemu Swemu…”.

Punkty, w których można nabyć zaproszenia:

  • Millenium Hall, parter, główne wejście, stoisko przy punkcie informacyjnym. (7-9.12. w godz. od 14:00 do 18:00).
  • Millenium Hall, I piętro, stoisko przy Europejskiej Galerii Sztuki. (7-9.12 w godz. od 14:00 do 18:00 ).
  • Komenda Chorągwi Podkarpackiej, 35-045 Rzeszów, ul. Hetmańska 9 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00). Telefon:17 853 67 31

Szczegółowe informacje o akcji oraz Wielkiej Gali Charytatywnej „Talerz Miłosierdzia” znajdują się na stronie www.talerz.org.

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt