MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Matura za pasem, czas pomyśleć co potem. Wiesz co chcesz robić, lubisz się uczyć, masz talent, pasję i wszędzie Cię pełno, ale nie wiesz czy dasz radę opłacić studia?

Start do gwiazd

Indeks Start2Star to program stypendialny dla zdolnych maturzystów, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. „Zależy nam, aby z kandydatów wybrać najlepszych stypendystów, żeby o każdym z nich można było powiedzieć  Primus Inter Pares” – mówią autorzy projektu i pracownicy Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich – Fundatora stypendiów. W trakcie 9 lat realizacji projektu 175 maturzystów otrzymało stypendium na cały okres studiów. Dzięki temu mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania bez obaw, że zabraknie im środków do życia. „Czasami potrzeba kogoś, kto wyciągnie do Ciebie rękę i pozwoli uwierzyć w Twoją wartość i  możliwości. Wierzymy, że wysłane dobro wraca i się rozprzestrzenia. Poza tym,  wiemy, że przyszłość młodych ludzi, to przyszłość całego kraju i każdego z nas – mówią pracownicy Fundacji im. Lesława A. Pagi – Organizatora projektu.

Zapomnij o pieniądzach i rób to, co kochasz

"Myślę, że nie będzie przesadą, kiedy powiem, że stypendium Indeks Start2Star dało mi wszystko. Wszystko o czym marzyłem na studiach – dążenie do spełniania swoich marzeń i ambicji bez większego zapatrywania się na kwestie finansowe. Marzenia się spełniają!  – mówi Kuba Goliniewski – uczestnik projektu. Organizatorzy nie narzucają, ani kierunku, ani miejsca odbywania studiów. Można studiować to, co kogoś najbardziej interesuje, na uniwersytecie, który kandydat sam wybierze. W gronie dotychczasowych Stypendystów są zarówno artystyczne dusze, sportowcy, jak i lekarze, prawnicy, inżynierowie, nauczyciele. Za piękne, żeby było możliwe? W czym tkwi haczyk? Po prostu, najbardziej przekonujący kandydat, to ten zmotywowany, a co motywuje bardziej niż pasja?

Odważ się marzyć!

To hasło przewodnie jubileuszowej,  X edycji projektu. Organizatorzy i uczestnicy Indeksu  zachęcają do uwierzenia w siebie i walkę o swoje marzenia. Aby zgłosić się do projektu i wziąć udział w rekrutacji wystarczy do 15 maja br. wypełnić  formularz znajdujący się na stronie internetowej www.paga.org.pl/indeks. Kolejnym etapem są spotkania w czerwcu w Warszawie. Po rozmowach, szczęśliwi finaliści, otrzymają stypendium na wymarzone studia!

Dołącz też do wydarzenia na fb!

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!