MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Programiści, analitycy, graficy i administratorzy baz danych. Takie zawody najczęściej kojarzone są z branżą technologiczną i startupową. Krakowskie Brainly chce odczarować takie podejście i pokazać, że na humanistów również czekają ekscytujące wyzwania w startupach.

Dla kogo staż w startupie?

Program skierowany jest przede wszystkim do studentów ostatnich lat kierunków humanistycznych, szczególnie o profilu pedagogicznym. Zachęcamy więc przyszłych pedagogów, nauczycieli, osoby studiujących filologię i językoznawstwo do aplikowania. To okazja dla każdego studenta kierunków humanistycznych, który z jednej strony interesuje się edukacją, a więc bliskie jest mu to, czym zajmuje się Brainly, a z drugiej jest osobą otwartą na nowe technologie, nie bojącą się wyzwań i chcącą poszerzyć wiedzę w tych obszarach. Wymaganiem jest także dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ w krakowskim biurze Brainly pracuje kilkanaście narodowości, a więc komunikacja odbywa się właśnie w tym języku. Dodatkowym atutem na pewno będzie dobra znajomość nowych technologii i biegłość w mediach internetowych, ale przede wszystkim pozytywne nastawienie i chęć zaangażowania się w jeden z najciekawszych startupów edukacyjnych świata.

Cel programu

Stażyści będą mieli okazję pracy przy realnych projektach z zespołem Brainly. - Chcemy pokazać, że mimo, iż startupy kojarzone są głównie z nowymi technologiami, to jest w nich sporo miejsca dla osób z humanistycznymi talentami. To niesamowita okazja, by przy jednym projekcie pracowali humaniści z programistami - tłumaczy Ola Wiśniewska, Managerka ds. HR w Brainly. - Oprócz standardowego procesu rekrutacyjnego, kandydaci przejdą taki sam onboarding jak każdy pracownik naszej firmy i dołączą do naszego zespołu. Dzięki temu będą oni mogli poczuć się częścią zespołu i zdobyć bezcenne doświadczenia związane z procesem rekrutacyjnym oraz początkami pracy w firmie technologicznej – dodaje Wiśniewska.

Docelowo do zadań stażystów należeć będzie praca przy projektach związanych z polską wersją Brainly oraz udział w szkoleniach z zakresu rekrutacji, PRu i komunikacji, Employer Brandingu, marketingu i mediów społecznościowych, Business Development, Product/Software Development, zarządzania społecznością, a także poznają specyfikę branży Technologii Edukacyjnych. Finałowym etapem stażu będzie hackaton, popularna forma pracy nad określonym problemem wśród branży technologicznej, podczas którego stażyści pracować będą pod okiem specjalistów Brainly.

Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji na: http://jobs.brainly.co/job/679762

Na zgłoszenia czekamy do 14 maja 2017!

O Brainly

Brainly to przestrzeń dla nauki tworzona przez uczniów dla uczniów. To największa społeczność edukacyjna świata, łącząca ponad 80 milionów użytkowników. Uczniowie gimnazjów i liceów zadają pytania związane z przedmiotem szkolnym, a nasza społeczność w ciągu minut udziela odpowiedzi! Brainly działa od 2009 roku, z siedzibą w Krakowie, a także biurem w Nowym Jorku i Barcelonie. W 2017 roku, każdego dnia społeczność uczniów odpowiada na ponad 100 000 pytań o przedmioty szkolne. Polska wersja portalu to Zadane.pl.

Więcej informacji:
www.brainly.com

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt