MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W dniach 10-11 maja 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się 3. edycja „EEC - Liderzy przyszłości” – otwartych spotkań z inwestorami, menedżerami, przedstawicielami mediów i rządów państw. To wszystko w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach - największej imprezy biznesowej w Europie Centralnej, która co roku odbywa się w maju w Katowicach.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach od lat jest naturalnym zapleczem Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Jednym z miejsc spotkań kongresowych jest właśnie UE Katowice. – mówi rektor dr hab. Robert Tomanek prof. UE.

„EEC - Liderzy przyszłości” to spotkania dla studentów wszystkich typów studiów zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych oraz absolwentów i młodych przedsiębiorców. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Agenda: http://www.eec-liderzy.eu/2016/pl/wyklady-2017/186/

Spotkania odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w auli budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (ul. Bogucicka 5).

Wśród prelegentów są m.in.: Krzysztof Materna, satyryk, aktor, reżyser i producent, felietonista oraz przedsiębiorca; książe Michael von Liechtenstein, członek rodu Księstwa Liechtensteinu i prezes zarządu Geopolitical Information Service AG; Radosław Pyffel, z-ca dyrektora Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB); Arvind Bali – CEO w Videocon, Indie i in.

Celem projektu „EEC – Liderzy Przyszłości” (EEC – Leaders of Tomorrow) jest kreowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej oraz zwiększenie zaangażowania młodych osób w życiu publicznym. W ramach „Liderów przyszłości” studenci UE Katowice m.in. pomagają w organizacji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, biorą udział w dyskusjach podczas sesji oraz wraz z innymi studentami uczestniczą w spotkaniach organizowanych specjalnie dla młodych w ramach projektu.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach po raz kolejny jest partnerem instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczy (EEC).

Więcej o wydarzeniu EEC Liderzy przyszłości: http://www.eec-liderzy.eu/2016/pl/odkrywanie/34/

Więcej o Europejskim Kongresie Gospodarczym na: www.eecpoland.eu

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt