MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Dzień Budowlańca w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to impreza cykliczna poświęcona zagadnieniom związanym z szeroko pojętą inżynierią budowlaną. Szósta edycja odbędzie się 11 maja 2017 roku w Laboratorium Centrum Wodne przy ul. Ciszewskiego 6. Zostanie ona poprzedzona konkursem budowy wież z drewna balsowego „Wybudujemy Wieżę”, w którym udział wezmą studenci uczelni technicznych z całej Polski.

Dzień Budowlańca to przede wszystkim ciekawe wykłady na tematy związane z budownictwem poruszane przez przedstawicieli czołowych firm budowlanych działających w kraju jak i za granicą. W zeszłym roku studenci świętowali piąty jubileusz  konferencji, który zbiegł się z obchodami 70-lecia powstania Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska jak również jubileuszem 200-lecia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Na parterze Centrum Wodnego SGGW będzie można spotkać stoiska firm budowlanych, zaczerpnąć wiedzy na temat praktyk oraz perspektyw zatrudnienia w branży. W trakcie obchodów Dnia Budowlańca nie zabraknie też konkursów z wartościowymi nagrodami.

Więcej informacji na temat konferencji, konkursów oraz samego wydarzenia już wkrótce. Śledźcie stronę internetową w zakładce aktualności oraz nasz fanpage na facebooku!

www.dzienbudowlanca.sggw.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt