MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


„Informator dla Maturzystów 2018” to najpełniejszy zbiór informacji dla uczniów, którzy wkrótce staną się kandydatami na studia. Publikacja liczy aż 280 stron! Czytelnik znajdzie w niej kompletną informację o ofercie uczelni na rok akademicki 2018/19 wraz z zasadami przyjęć, szczegółowym wykazem kierunków studiów i bazą teleadresową.

W części poradniczej informatora zgromadziliśmy informacje dotyczące matury 2018, zamykając je dokładnym harmonogramem majowego egzaminu, a także porady wybitnych nauczycieli-ekspertów o tym, jak zmierzyć się z maturą z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, które z nich i dlaczego warto wybierać. Przyszłym studentom przekazujemy szczegółową informację o „Życiu w wielkim mieście”, czyli o tym, jak zorganizować się do życia na studiach. Stypendia, stołówki studenckie, akademiki, komunikacja, kultura i rekreacja z legitymacją studencką – to zbiór informacji ważnych dla początkujących żaków.

W „Informatorze dla Maturzystów 2018” zamieszczamy Ranking Szkół Wyższych 2017 oraz rankingi 68 najpopularniejszych kierunków studiów (w tym aż 21 rankingów studiów technicznych). To kapitalny zbiór informacji o jakości kształcenia na uczelniach i wydziałach, który będzie dla ambitnych maturzystów podstawą dobrych wyborów edukacyjnych. Twarde dane gromadzone dla celów rankingowych uzupełniają w informatorze rekomendacje studentów i absolwentów wybranych kierunków i uczelni.

www.perspektywy.pl/informator

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt