MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Konstruktywne i energetyzujące podejście do pracy, nauki i kreacji; życie spójne z naszymi potrzebami, talentami i potencjałem twórczym, możliwości lepszego wykorzystania mózgu, mindfulness, oraz umiejętność osiania stanu „flow”, to tylko niektóre z tematów kolejnej edycji Agility by Design: Organisational mindset design days. www.agility-by-design.com

27-29 listopada spotkamy się w nowej Brain Embassy na Mokotowie https://brainembassy.com 

27 listopada działamy już od 8.30 i zapraszamy na spotkanie z Tatianą Oszmiańską w rozmowie z Nikitą Mikajlowem o szczęściu, potencjale umysłu i o tym, co kształtuje ludzką osobowość.

Będzie też “The Energy Project” z Emily Pines oraz Omri Roden z Amsterdamu: https://theenergyproject.com/ oraz rozmowy prowadzone przez CEO Lafarge Federico Tonetti – o nowych dylematach korporacyjnych związanych z mierzeniem tzw. wydajności pracy.

Warto zarezerwować sobie czas i pozostać z nami aż do wieczora: od godz.17.00 Nikita Mikhailow poprowadzi dla nas dodatkową interaktywną sesję poświęconą odkrywaniu własnego potencjału na podstawie profili psychometrycznych Lumina Learning. https://www.luminalearning.com   

28 listopada od rana spotkanie z gościem specjalnym Agility by Design Gregiem Wellsem www.drgregwells.com Dr Wells poprowadzi dla nas dwa warsztaty: o rozwóju potencjału indywidualnego oraz o tym, jak budować nadzwyczajne zespoły.

29 listopada dużo dodatkowych inspirujących warsztatów i spotkań w małych grupach, m.in. https://www.streetwisdom.org/ 

Szczegółowy program na stronie: www.agility-by-design.com

Zapraszamy!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt