MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W dniach 24-26 października w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW (tzw. CENT III) przy ul. Żwirki i Wigury 101, a także w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie odbędą się bezpłatne prelekcje, warsztaty i spotkania z ekspertami związane z planowaniem kariery młodych naukowców.

Aby wziąć w nich udział należy się zarejestrować na stronie wydarzenia -  warszawa.projektnaukowiec.pl

Projekt powstał z myślą, aby bardziej doświadczeni koledzy i specjaliści różnych dziedzin zainspirowali młodych naukowców do planowania własnej kariery. Naukowcy dowiedzą się m.in., skąd pozyskać granty na badania, jak profesjonalnie przygotować CV i dokumenty aplikacyjne, a także jak nawiązać współpracę z biznesem.

Program ramowy:

„Sprawdź, jak to zrobić” – pierwszego dnia uczestnicy zapoznają się z ofertą polskich i międzynarodowych grantów. Drugi dzień, pod hasłem „Nauka, kariera, biznes”, przybliży im możliwości i korzyści wynikające ze współpracy z sektorem prywatnym. Natomiast trzeciego dnia odbędą się warsztaty, na których młodzi naukowcy będą mogli wzmocnić kompetencje niezbędne w pracy badacza oraz w rozwoju kariery naukowej.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt