MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Dni Aktywności Studenckiej – czyli święto studentów Politechniki Wrocławskiej, to projekt organizowany przy współpracy Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej z Fundacją MANUS. 19 października jeden z budynków Politechniki Wrocławskiej wypełniony był ludźmi z pasją, kreatywnością i studenckim zapałem. XXVI edycja Dni Aktywności Studenckiej już za nami!

Na wystawie znajdowało się aż 80 Uczelnianych Organizacji Studenckich, które prezentowały swoją działalność pokazując, że studia na Politechnice Wrocławskiej to czas realizacji swoich pomysłów, a także idealny moment na rozwijanie swoich pasji. Jest to również idealna okazja do zrekrutowania ludzi w swoje szeregi oraz pochwalenia się osiągnięciami swojej organizacji na forum uczelni. Podczas wystawy odbyły się również konkursy na najlepsze stanowisko podczas XXVI edycji Dni Aktywności Studenckiej. Pierwsze miejsce zdobyło KN Robotyków KoNaR. Kolejne miejsca na podium przypadły SKN MOS oraz Klubowi Studenckiemu Bajer. Nie zabrakło również konkursu publiczności,  w którym wyróżnione zostały kolejno : Klub Studencki Bajer, KN PWR Racing Team oraz KN Flow.

Następnego dnia odbyła się Gala Uczelnianych Organizacji Studenckich, na której Prorektor Politechniki Wrocławskiej ds. Studenckich dr inż. Jacek Lamperski, Kierownik Działu Studenckiego Michał Bocian oraz Przewodniczący Zarządu Parlamentu Studentów Filip Ogonowski wręczyli organizacjom dyplomy za uczestnictwo w tegorocznej edycji Dni Aktywności Studenckiej oraz podsumowali wspomniane wcześniej konkursy. Gala była również możliwością do nawiązania współpracy między organizacjami.

W kolejnym tygodniu natomiast odbył się tygodniowy cykl szkoleń w ramach Dni Aktywności Studenckiej. Szkolenia miały różnorodną tematykę i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem studentów. Zainteresowani mieli możliwość poszerzenia swoich umiejętności z zakresu komunikacji perswazyjnej, team buildingu – czyli budowania zespołu oraz poznali różnice między IQ i EQ. Dla studentów skupionych na umiejętnościach twardych przygotowaliśmy szkolenie z pracy z narzędziem Wordpress. Dużym zainteresowaniem cieszył się również panel dyskusyjny o pozyskiwaniu sponsorów przygotowany przez członków jednych z największych Uczelnianych Organizacji Studenckich na Politechnice Wrocławskiej (Projekt Scorpio oraz KN PWr Racing Team) we współpracy z Zarządem Parlamentu Studentów.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!