MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


– Obowiązkiem dorosłych, jest ułatwiać młodym podejmowanie decyzji, pokazywanie różnych dróg i pomoc w dokonaniu właściwego dla nich wyboru – powiedziała Krystyna Szumilas, minister edukacji narodowej do śląskich maturzystów podczas ogólnopolskiej inauguracji Salonu Maturzystów Perspektywy 2012.

Salon Maturzystów organizowany jest co roku przez Fundację Edukacyjną Perspektywy we współpracy z Okręgowymi Komisjami Egzaminacyjnymi i regionalnymi konferencjami rektorów. Edycja 2012 odbywa się w 18 miastach, w kampusach największych publicznych uczelni akademickich.

Zdaniem minister Krystyny Szumilas impreza organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, jest maturzystom bardzo potrzebna. Zaznaczyła, że jest ona doskonałą okazją do porównania ofert uczelni i szkół i pomaga w dokonaniu wyboru uczniom klas maturalnych.

Salon Maturzystów Perspektywy 2012 jest objęty honorowym patronatem ministra edukacji narodowej Krystyny Szumilas, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Barbary Kudryckiej, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. dr hab. Wiesława Banysia i przewodniczącego Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich prof. dr hab. Waldemara Tłokińskiego.

Więcej: www.salonmaturzystow.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt