MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Ukraińcy to najliczniejsza grupa studentów zagranicznych w Polsce, obecnie studiuje ich już u nas blisko 40 tysięcy. Trend ten nie maleje, a atrakcyjność polskiej oferty edukacyjnej była wyraźnie widoczna na międzynarodowych targach OCBITA ta KAP’EPA, które odbyły się w dniach 19-21 kwietnia w Kijowie. Przy wspólnym stoisku Study in Poland, gdzie prezentowały się 23 uczelnie z całej Polski, wciąż było tłoczno. Zadawano szczegółowe pytania o konkretne kierunki, wybrane uczelnie, specjalności i warunki rekrutacji.

Podczas prezentacji seminaryjnych prawie wszystkie miejsca zajęte, a uczestnicy z zainteresowaniem obejrzeli filmy, prezentacje poszczególnych uczelni, a na koniec otrzymali katalogi Study in Poland. Znakomite standardy nauczania, warunki i atrakcyjność oferty polskich uczelni podkreśliła również w przemówieniu podczas oficjalnego otwarcia Pani Emilia Jasiuk z ambasady RP w Kijowie.

Targi te, to nie tylko znakomita forma promocji, ale przede wszystkim rekrutacji na szeroką skalę, której "zazdrościli" nam przedstawiciele sąsiednich stoisk Węgier i Rumunii.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!