MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Akademia Zamojska

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Leona Koźmińskiego

Politechnika Łódzka

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Współcześni menedżerowie to specjaliści otwarci na zmiany, świadomi liderzy, którzy chcą, wspólnie ze swoimi zespołami, mieć realny udział w kształtowaniu biznesu. Ta otwartość na zmiany wyraża się m. in. w świadomości, że aby osiągnąć sukces trzeba stale podnosić kwalifikacje i zwiększać kompetencje, mające wpływ na realizację celów strategicznych firmy. W Collegium Civitas co roku aktualizujemy naszą ofertę badając dynamicznie zmieniające się potrzeby pracowników, zmiany zachodzące na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe. Wyniki badań pozwalają nam na przygotowanie unikalnej oferty, która nie tylko zaspokaja motywacje zawodowe, związane z wyborem studiów podyplomowych, ale również daje możliwości rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich. Uczelnia oferuje studia podyplomowe prowadzone w języku polskim, w 6 obszarach tematycznych: Bezpieczeństwo i analiza informacji, Dziennikarstwo i nowe media, Psychologia i coaching, Socjologia, kultura i sztuka, Stosunki międzynarodowe i dyplomacja, Zarządzanie i marketing.

Praktyczne i nowatorskie programy studiów opracowane we współpracy z ekspertami

Collegium Civitas wyróżnia praktyczne podejście do kształcenia. Programy zajęć każdego kierunku studiów zostały przygotowane  przez  ekspertów w danej dziedzinie - wykładowców z międzynarodowym doświadczeniem, specjalistów w zakresie zarządzania, bezpieczeństwa, mediów, kultury i sztuki oraz kadrę zarządzającą największych firm. Interesujemy się tematami, które dopiero pojawiają się w Polsce. Uczelnia już jest przygotowana do tego, żeby szkolić liderów w tych obszarach. Wprowadziliśmy np. studia Bezpieczeństwo w biznesie adresowane do osób, których zainteresowania, bądź wykonywany zawód są związane z bezpieczeństwem biznesowym oraz analizą informacji; Marketing sportów ekstremalnych – dla specjalistów, którzy będą realizować najbardziej wymagające sportowe projekty komunikacyjne; czy Neuromanagement - stanowiące nowatorską odpowiedź na rosnące potrzeby wsparcia rozwojowego menedżerów, opartego na danych naukowych (evidence-based approach).

Przygotowanie do wyzwań przyszłości

Studia przygotowujące do wyzwań przyszłości muszą nie tylko dostarczać odpowiednią wiedzę, ale także kompetencje do jej zastosowania. Obecnie sama realizacja przedsięwzięć z wykorzystaniem metodyk zarządzania projektami już nie wystarcza do tego, aby zdobyć przewagę konkurencyjną. Największe firmy świata zmieniają swój styl pracy na szybszy i  przystosowują się do funkcjonowania w świecie, którego jedyną stałą wartością jest zmiana. Z tego względu włączyliśmy do oferty edukacyjnej Innovation and Technology Project Management, jedyne studia w Polsce, które łączą zarządzanie projektami, technologię i UX. Kształcimy specjalistów w zakresie Coachingu zdrowia i żywienia, którzy edukują i wspierają ludzi żyjących w świecie ciągłej zmiany.

Interesująca oferta dla pasjonatów kultury i sztuki

Wybrane studia podyplomowe w Collegium Civitas są adresowane do pasjonatów kultury i sztuki, którzy pragną pogłębić wiedzę w wybranej przez siebie tematyce, udoskonalić warsztat lub uzyskać unikalne umiejętności zawodowe w danej dziedzinie. Ciekawą propozycją dla osób zainteresowanych sztuką współczesną są studia Art in Practice. Przygotowaliśmy je z myślą o osobach, które chcą lepiej rozumieć najnowsze trendy w sztuce, poznać niezwykłych ludzi, kultowe miejsca w kraju i za granicą, rozważają kolekcjonowanie dzieł sztuki lub rozwijają istniejące kolekcje. Z kolei program Muzyki w mediach jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych współczesną kulturą muzyczną – zarówno profesjonalistów (dziennikarzy, krytyków, popularyzatorów, kuratorów), jak i melomanów czy fascynatów muzyki pragnących odbierać ją w sposób bardziej świadomy.

Rozwój zawodowy i bezcenne kontakty biznesowe

Praktyczny wymiar studiów, stały kontakt z wykładowcami oraz możliwość nawiązania  kontaktów w danej branży, to wartości najbardziej cenione przez naszych słuchaczy. Wiele programów studiów podyplomowych jest kontynuowanych w formie regularnych kursów, czy spotkań absolwentów, co daje nam możliwość długoterminowego wspierania uczestników studiów w ich rozwoju zawodowym i osobistym.

Rekrutacja trwa!

Więcej informacji: www.civitas.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt