MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Politechnika Łódzka

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Nowoczesne usługi biznesowe to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki w Polsce i na świecie. Polska należy do czołówki państw, gdzie od prawie 20 lat świat biznesu inwestuje z wielkim sukcesem. Inwestorów przyciąga atrakcyjna lokalizacja, dobrze przygotowani pracownicy, pożądany poziom życia, intratne możliwości prowadzenia biznesu, wsparcie lokalnych władz, korzystne propozycje ulg i dotacji oraz dobrze ekonomicznie stojąca gospodarka.

Organizacje z sektora nowoczesnych usług przekształcają się w dojrzałe modele operacyjne, funkcjonujące w innej niż dotychczas dynamice, z nowoczesnymi technologiami i wciąż zmieniającymi się oczekiwaniami klientów. Umiejętność zarządzania dojrzałymi centrami w tak zmieniających się warunkach wymaga innych, niż do tej pory, kompetencji.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku eksperci z Collegium Civitas opracowali program studiów podyplomowych Business Services Executive Management, adresowany do osób pracujących lub planujących rozwijać swoją karierę w centrum usług biznesowych (kadry zarządzającej, menadżerów odpowiedzialnych za transformację biznesową, efektywność operacyjną oraz jakość świadczonych usług, dyrektorów finansowych i menadżerów odpowiedzialnych za zarządzanie finansami i kontroling); kadry zarządzającej przedsiębiorstwem, planującej stworzenie centrum usług biznesowych; a także osób/zespołów planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w sektorze nowoczesnych usług.

Praktyczne umiejętności i wybitni eksperci

Głównym celem programu jest przekazanie zaawansowanej wiedzy oraz narzędzi potrzebnych do budowania i zarządzania centrum nowoczesnych usług biznesowych, zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym. Absolwenci kierunku wzmocnią swoje kwalifikacje, a w rezultacie – będą dobrze przygotowani do poprawienia efektywności i jakości zarządzania centrami usług biznesowych.

Podczas zajęć można zdobyć praktyczne umiejętności m. in. z zakresu: transformacji modeli operacyjnych i tworzenia centrów nowoczesnych usług; optymalizacji procesów w centrach; tworzenia modeli biznesowych i narzędzi ułatwiających zarządzanie centrum nowoczesnych usług czy generowania pomysłów optymalizacyjnych i ich promowania wewnątrz organizacji.

Studia podyplomowe Business Services Executive Management w Collegium Civitas to mieszanka praktyki i teorii opartej o doświadczenia fachowców najwyższej klasy. Zajęcia prowadzą m. in.: Paweł Młyński – menadżer z doświadczeniem w doradztwie biznesowym i zarządzaniu finansami; Wiktor Doktór – Prezes Pro Progressio - organizacji otoczenia biznesu, która na co dzień zmienia wizerunek i kształt takich branż jak BPO, R&D, ITO, Call Contact Centre, SSC i wielu innych; Rafał Osmoła – Partner Zarządzający ASD Consulting, certyfikowany Six Sigma Black Belt, inżynier, pionier w stosowaniu unikalnych analiz operacyjnych; Łukasz Dekier – Partner/Project Manager w ASD Consulting, pasjonat metod optymalizacji procesów: Lean Management, Six Sigma, MTM; Artur Jakubiak – wieloletni dyrektor HR w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach; Łukasz Janiec - trener, konsultant, mówca, strateg marketingu i sprzedaży oraz certyfikowany coach oraz mediator.

Jednym z najważniejszych atutów studiów jest innowacyjny charakter zajęć – są one prowadzone w formie warsztatów, analiz studiów przypadków i technik rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych w oparciu o najnowszą wiedzę teoretyczną i trendy w sektorze. Do współpracy zaprosiliśmy konsultantów specjalizujących się w doradztwie dla sektora nowoczesnych usług i praktyków biznesowych, co stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych zajęć. Studentom zapewniamy możliwość nawiązania relacji biznesowych z kadrą menadżerską oraz z ekspertami z zakresu zarządzania i finansów” – powiedziała Violetta Małek, Partner Zarządzający Gekko AdvisoryNOW, kierownik kierunku.

Jest to pierwszy w Polsce, tak kompleksowy program studiów podyplomowych w języku angielskim, stanowiący kompletną odpowiedź na potrzeby edukacyjne rynku z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu.

Rekrutacja trwa! 
Sprawdź szczegóły!
Na kandydatów czekają atrakcyjne zniżki w opłatach!

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!