MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej zaprasza uczniów klas maturalnych zdających egzamin dojrzałości z biologii na poziomie rozszerzonym do udziału w III edycji „Biologicznego last minute, czyli błyskawicznej powtórki przed maturą”.

Organizatorzy proponują udział w bezpłatnych, dwudniowych wykładach z biologii (2-3 marca 2019 r., sobota/niedziela) w godzinach 9.00-14.00. Zajęcia poprowadzą pracownicy naukowi UMCS - specjaliści w dziedzinach objętych egzaminem maturalnym z biologii rozszerzonej (cytologia i metabolizm, fizjologia człowieka, fizjologia roślin, botanika, zoologia, genetyka).

Dla uczestników wykładów przeprowadzona zostanie także próbna matura z biologii (16 marca 2019 r., sobota) w godzinach 9.00-12.00. Przygotują ją i sprawdzą doświadczeni egzaminatorzy OKE w Krakowie.

Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 100 osób. Zapisy przyjmowane są do 1 marca 2019 r. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Wydziału Biologii i Biotechnologii UMCS - https://www.umcs.pl/pl/biologia-i-biotechnologia.htm 

Zajęcia będą się odbywać na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS (ul. Akademicka 19, Lublin). Kontakt dla uczniów - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!