MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Politechnika Łódzka

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych może przebiegać różnymi drogami – niektórzy decydują się na studia podyplomowe lub MBA. Studia podyplomowe są jednak zazwyczaj odpłatne, w tym studia menedżerskie należą do najdroższych programów edukacyjnych. W Polsce za rok nauki na studiach MBA trzeba zapłacić minimum kilkanaście tysięcy złotych.

Dla osób, którym zależy na tym, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, doskonałym rozwiązaniem jest uzupełnienie kwalifikacji na poziomie uniwersyteckim. Specjalistyczne studia podyplomowe mogą istotnie ułatwić rozwój kariery zawodowej i pozwolić na uzyskanie atrakcyjniejszego zatrudnienia. Z kolei absolwenci studiów menedżerskich (MBA) bez problemu orientują się w zagadnieniach dotyczących ekonomii, finansów, zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, a także potrafią prowadzić negocjacje i aplikować nowatorskie rozwiązania. Dzięki swoim kompetencjom, osoby po studiach MBA są grupą niezwykle cenioną na rynku pracy.

W rozwiązaniu tego problemu finansowania kształcenia pomaga projekt "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN) finansujący w formie pożyczek na preferencyjnych warunkach kształcenie osób dorosłych. Jego głównym celem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe.

Na co można uzyskać pożyczkę:
Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na zaspokojenie ich potrzeb edukacyjnych, na trwające nie dłużej niż 2 lata studia podyplomowe, MBA oferowane przez krajowe i zagraniczne podmioty (z wyjątkiem studiów I, II i III stopnia). Wsparcie można otrzymać na już trwające formy edukacji w część jeszcze nie opłaconej.

Wielkość finansowania:
Wartość pożyczki może wynieść od 1000 do 100 000 zł. Finansowanie uczestnictwa w studiach za granicą przeliczane jest na EURO. Można ubiegać się o kilka pożyczek w ramach ww. kwoty.

Warunki:
Pożyczki są nieoprocentowane, od uczestników nie są pobierane opłaty ani prowizje za ich udzielenie.

Zwrot pożyczki musi nastąpić maksymalnie w ciągu 60 miesięcy od momentu jej zaciągnięcia. Pożyczka wymaga zabezpieczenia.

Korzyści:
Gwarantowane umorzenie 15% wartości pożyczki po zakończeniu kształcenia. Po spełnieniu dodatkowych warunków przez Pożyczkobiorcę poziom umorzenia może wzrosnąć nawet do 25%.

Pełna informacja o Funduszu i zasadach współpracy dostępna jest na stronie www.open.frp.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave