MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

CEMS Chance jest projektem charytatywnym tworzonym przez członków CEMS Clubu Warszawa - organizacji wspierającej realizację programu CEMS Master’s in International Management, zrzeszającej studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W dniach 20-24 maja będzie mieć miejsce już XVI edycja projektu.

Na czym polega CEMS Chance i do kogo jest skierowany? W projekcie bierze udział młodzież uczęszczająca do trzeciej klasy gimnazjum lub pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Każda edycja liczy 40 uczestników, a aplikować do niej można za pośrednictwem formularza internetowego. Naszym głównym celem jest pokazanie młodym ludziom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej bądź materialnej, na przykład pochodzącym z domów dziecka lub z małych miejscowości bez perspektyw, wielkości ich własnego potencjału oraz możliwości rozwoju, jakie czekają na nich w dorosłym życiu. 

W ramach projektu dla uczestników przewidziane są warsztaty organizowane przez partnerów przedsięwzięcia, panele motywacyjne, wycieczki do największych atrakcji turystycznych stolicy i wyjścia integracyjne. CEMS Chance ma również za zadanie pomóc jego uczestnikom w zaplanowaniu ścieżki edukacyjnej zgodnie z ich predyspozycjami i zdolnościami.  Pragniemy, aby uczestnicy CEMS Chance nabrali poczucia pewności siebie oraz motywacji do zainwestowania swojego czasu i wysiłku w samorozwój.

Jako organizatorzy projektu przykładamy ogromną wagę do części merytorycznej wydarzenia. To, aby uczestnicy wynieśli z niego jak najwięcej jest dla nas priorytetem. Staramy się także, aby w każdej edycji pojawiła się znana osoba, z którą uczestnicy mogliby porozmawiać i dlatego w ostatnich edycjach gośćmi projektu były takie osobowości, jak Dorota Wellman, Beata Pawlikowska czy Piotr Ciszewski. Naszym marzeniem jest, aby uczestnicy projektu zobaczyli, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy jedynie uwierzyć w siebie i DAĆ SOBIE SZANSĘ.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt