MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Podczas konferencji online dla edukatorów przedstawiciele placówek oświatowych z całej Polski opowiedzą o tym, jak tworzą nowatorskie rozwiązania na swoim podwórku.

Inauguracyjna edycja konferencji „Projektowanie rozwiązań dla edukacji, czyli design thinking po polsku” odbędzie się w dniach 19-26 sierpnia 2019 roku. Wydarzenie skierowane jest do osób zarządzających placówkami edukacyjnymi, obecnych i przyszłych nauczycieli, wykładowców, pedagogów, doradców zawodowych i psychologów.

Punktem skupienia będą praktyczne przykłady zastosowania podejścia design thinking (myślenia projektanckiego, DT) i odczarowanie tego pojęcia. -  Będziemy mówić o konkretach. Zależy nam na pokazaniu jak rzeczywiście można użyć DT w szkołach i na uczelniach, dlatego zaprosiliśmy przedstawicieli jednostek, które wykorzystują je u siebie - mówi inicjatorka przedsięwzięcia Ewa Tomczak, main engine Design Thinking w Szkole.

Konferencja ma formę serii spotkań online, które będą dostępne z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Poszczególne webinary będą poświęcone różnorodnym kontekstom: od precyzowania koncepcji placówki, przez niestandardowe działania z zakresu doradztwa zawodowego i wykorzystanie nowych technologii, w tym stworzenie efektywnej strony internetowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program i rejestracja: https://dtwszkole.pl/konferencja-dla-edukacji/ 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt