MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W dniach 2-3 grudnia odbędzie się w Warszawie IV konferencja "Polskie uczelnie w światowej perspektywie – Rankingi a strategiczne zarządzanie szkołą wyższą", organizowana w ramach International Visibility Project. Podczas konferencji wystąpi m.in. prof. Lauritz B. Holm-Nielsen, przewodniczący zespołu międzynarodowych ekspertów w konkursie Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (IDUB). Obecni będą autorzy Rankingu Szanghajskiego oraz międzynarodowi eksperci z zakresu rankingów i szkolnictwa wyższego.

Nawiązując do sugestii premiera Jarosława Gowina – podniesionej w jego wystąpieniu na Zamku Królewskim podczas ogłaszania wyników konkursu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” – aby zwycięskie uczelnie podzieliły się ze społecznością akademicką swoimi planami rozwojowymi, organizatorzy konferencji poprosili rektorów pięciu szkół wyższych (PG, PŚl., GUMed, UMK i UWr.) o przedstawienie najważniejszych elementów tych planów i głównych zadań i wyzwań przy wdrażaniu strategii uczelni badawczej.

Odbędzie się też sesja w formule „Masterclass” na temat polskich uczelni w rankingach międzynarodowych oraz sesja mająca na celu wymianę doświadczeń dotyczących zarządzaniem tematyką rankingową na polskich uczelni.

Zapraszamy również na wieczorną Galę ELSEVIR Research Impact Leaders Awards 2019, podczas której zostaną tradycyjnie wyróżnione uczelnie wnoszące największy wkład w pobudowanie prestiżu polskiej nauki na świecie.

Konferencja (organizowana w formule „by invitation”) adresowana jest do najwyższego i średniego szczebla zarządzania w uczelniach akademickich: rektorów, prorektorów i dziekanów, a także do dyrektorów biur rozwoju oraz pełnomocników ds. ewaluacji i rankingów.


Prof. Lauritz Holm-Nielsen

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji i otrzymaniem bezpłatnego zaproszenia prosimy o kontakt z Panią Magdą Chróstną, 509 109 338, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program konferencji: www.perspektywy.org/warsaw2019

Strona projektu: www.IntVP.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.