MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Już 19 stycznia 2013 roku w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędzie się 9. edycja Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli. Impreza stanowi wspaniałą okazję do integracji warszawskiego środowiska akademickiego.

W ten niezapomniany wieczór przybyli goście zostaną przeniesieni w atmosferę nowojorskiej mafii w stylu Ojca Chrzestnego. Dobrą zabawę podczas balu gwarantują liczne atrakcje. Uczestnicy będą świadkami tanecznych spektakli, pokazów akrobatów, konkursu tańca oraz wyborów Króla i Królowej Balu. Jak co roku o muzykę na żywo zadba orkiestra – The Engineers Band, a po północy do tańca zaprosi DJ. W czasie uroczystości goście będą mieli również okazję zjeść dania przygotowane specjalnie na tę okazję przez profesjonalny catering.

W tym roku przy organizacji Balu Stowarzyszenie Studentów BEST wspierają Samorządy Studentów: Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Akademii Obrony Narodowej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Bilety do nabycia już w siedzibie Stowarzyszenia Studentów BEST (pokój 142 Gmach Główny Politechniki Warszawskiej) oraz w siedzibach Samorządów Studentów Uczelni Współorganizujących.

Więcej informacji na:

www.facebook.com/Karnavauli

www.karnavauli.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt