MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Czy wiesz, że legitymując się wynikami międzynarodowego egzaminu z angielskiego TOEFL® możesz studiować w wybranej przez siebie uczelni spośród 8500 instytucji w 130 krajach na świecie? TOEFL jest najczęściej uznawanym testem z angielskiego w anglojęzycznym środowisku akademickim. Niezależnie gdzie chciałbyś studiować: w Anglii, Francji, Niemczech, Irlandii, USA, Kanadzie czy Australii, TOEFL pomoże Ci tam dotrzeć.

Korzystając z wyszukiwarki na www.toeflgoanywhere.org i zaawansowanych opcji wyszukiwania, możesz sprawdzić, które uczelnie w wybranym przez Ciebie kraju akceptują wyniki egzaminu TOEFL i jakiego oczekują wyniku na skali 0-120 punktów. Oznacza to, że testu nie możesz oblać i masz większe szanse znaleźć uczelnię na miarę swoich możliwości.

Do egzaminu można podejść w 11 miastach w Polsce, nawet 40 razy w ciągu roku! Sesja odbędzie się, niezależnie od liczby zapisanych na nią osób, a wszystkie części zdasz wygodnie, bo tego samego dnia i w tej samej lokalizacji. Test jest bardzo praktyczny: nie wymaga wykonywania skomplikowanych transformacji, czy uzupełniania luk. Sprawdza ile jesteś w stanie zrozumieć czytając fragmenty podręczników lub słuchając rozmów i fragmentów wykładów. Dokładny  format testu możesz poznać kilkając tutaj. Swoje wyniki poznasz już po 10 dniach roboczych.

Aby dowiedzieć się więcej o TOEFL oraz materiałach przygotowujących wejdź na stronę www.etsglobal.org  lub weź udział w bezpłatnym warsztacie, albo webinarium w języku polskim. Informacje na temat webinarium znajdziesz tutaj.

Nie zapomnij dołączyć do międzynarodowej społeczności studentów na www.facebook.com/TOEFL.

Do zobaczenia na studiach!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt