MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Czas  izolacji to również czas weryfikacji umiejętności zawodowych. To właśnie teraz możemy zwłaszcza za pomocą narzędzi online ocenić nasze kompetencje a przy okazji  zastanawić się nad tym, jak je podnieść. Dlatego zachęcamy do rozwiązania DIMAQ TESTU, który pozwoli uzyskać  informację, jaki rodzaj certyfikatu z marketingu jest dla Ciebie rekomendowany – Basic czy Professional.

Praca w obszarze e-marketingu – rozwiązania na miarę XXI wieku

E-marketing to obszar, który jest stosunkowo młody, ale obecnie najszybciej rozwijający się. Dlatego ważne jest, żeby na bieżąco dbać o rozwój kompetencji, żeby być skutecznym w swych rozwiązaniach marketingowych.

Biorąc pod uwagę nowe technologie, digitalizację oraz automatyzację procesów, marketing daje ogromne możliwości do rozwoju zawodowego.

Dobry marketingowiec potrzebny od zaraz

Aktualnie firmy dobrego marketingowca definiują jako osobę o szerokim spektrum kompetencji zarówno miękkich, jak i twardych. Najlepiej, kiedy łączy w sobie umiejętność analitycznego myślenia z kreatywnym, oryginalnym konceptem.

Ważna jest również znajomość współczesnych narzędzi prowadzących do skutecznych rozwiązań marketingowych. Są to między innymi: Google Analytics, Google Ads czy Facebook Ads. Natomiast lekkość pióra potencjalnego pracownika marketingu potrafi zdziałać cuda przy kreowaniu atrakcyjnego, perswazyjnego contentu.

W trakcie naszego testu, użytkownik zetknie się z pytaniem z każdego obszaru, dzięki czemu będzie miał możliwość nie tylko zmierzyć swoją wiedzę, ale poszerzyć obszar marketingu o nowe pojęcia.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę marketingową

  • Test składa się z 24 pytań jednokrotnego wyboru.
  • W trakcie trwania testu nie możesz zmieniać raz zaznaczonej odpowiedzi.
  • Na rozwiązanie testu masz 10 minut. W lewym górny rogu widoczny jest stoper, który odlicza czas.
  • Pytania dotyczą 12 obszarów e-marketingu.

Rozwiąż test: https://dimaq.pl/test/

Jak podnosić swoje kwalifikacje?

Istnieją rozwiązania, które są mniej rozciągnięte w czasie niż roczny system studiów podyplomowych z e-marketingu i pomagają w zdobyciu potrzebnej wiedzy. Należą do nich m.in. szkolenia z różnych obszarów Digitalu.

Na przykład podczas Akademii DIMAQ Online , uczestnicy dowiadują się m.in. jak analizować dane, zdefiniować cele i grupę docelową kampanii oraz mierzyć jej skuteczność, zgłębiają tajniki content marketingu i komunikacji w social mediach. Szkolenie obejmuje cały zakres wiedzy weryfikowanej przez egzamin DIMAQ.

Program realizowany jest po 2,5 h zajęć dziennie. Takie rozplanowanie pozwala skorzystać ze szkolenia, a jednocześnie nie wymaga długiego zaangażowania się. Osoby, które mają pod opieką dzieci mogą na 2,5 godz. wymienić się z kimś i wziąć udział w szkoleniu, a przy tym wykorzystać efektywnie czas pracy zdalnej.

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!