MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


W bardzo krótkim czasie, dzięki profesjonalnemu podejściu kadry naukowej i administracyjnej Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, a także dostępności najnowszych technologii, udało się zorganizować zajęcia on-line dla studentów. Ale nie tylko...

Zajęcia i wykłady w MWSLiT w formie e-learningowej w to coś więcej niż możliwość odsłuchania nagranego wykładu. Zajęcia prowadzone są na żywo, w formie webinariów, a studenci mogą brać w nich aktywny udział. Dzięki nowoczesnej platformie naukowej prowadzący widzi na ekranie komputera całą grupę, a studenci mogą na bieżąco zadawać pytania, które są słyszane przez wszystkich uczestniczących w seminarium. Średnia frekwencja na zajęciach wynosi 74,3%, co dowodzi, iż taka forma zajęć jest akceptowana przez studentów. Jest również możliwość obrony pracy dyplomowej on-line. Dzięki temu, studenci kończący studia mogli terminowo się obronić i zdobyć tytuł licencjata, inżyniera lub magistra.

Uczelnia zorganizowała także Targi Pracy online. W MWSLiT we Wrocławiu kładzie się duży nacisk na umożliwienie studentom stałych kontaktów ze środowiskiem branżowym. Targi Pracy odbywają się więc kilka razy
do roku. Obecna sytuacja uniemożliwiła zorganizowanie ich w tradycyjnej formie. Skoro bezproblemowo można zorganizować wykłady czy obrony, to czemu nie targi pracy?  Nasi studenci mogli poznać oferty pracy firm z branży TSL, a także odbyć wirtualne spotkania  i wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony studentów, jak i firm, dla których obecna sytuacja jest również bardzo skomplikowana i utrudnia rekrutację nowych pracowników.

Źródło: www.mwsl.eu

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!