MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Wielki Finał w wieliej Auli

Już 10 stycznia 2013 roku odbędzie się w Warszawie uroczysty finał XV Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013 Perspektyw i Rzeczpospolitej. Jak na Jubileuszową edycję rankingu przystało, ogłoszenie jego wyników odbędzie się w najpiękniejszej sali akademickiej w Polsce – Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Tam celebrowaliśmy też finał X Rankingu (w 2008 roku), z którego pochodzą zamieszczone tu zdjęcia.

Wielki Finał w wieliej Auli

Ze względu na Jubileusz Rankingu, który zostanie ogłoszony już po raz piętnasty, tegoroczny Finał będzie miał szczególny charakter. Poza zwycięzcami rankingów głównych (Ogólnopolski Ranking Liceów, Ogólnopolski Ranking Techników) oraz podrankingów (Maturalny Ranking Liceów, Maturalny Ranking Techników, Ranking Olimpijski), ogłoszone zostaną również wyniki rywalizacji na Liceum Piętnastolecia.

Wielki Finał w wieliej Auli

Okolicznościowe dyplomy odbiorą szkoły z grup: Najlepsze 500 Liceów w Polsce oraz Najlepsze 250 Techników w Polsce. To będzie prawdziwe Święto Edukacji – z kwiatem najlepszych polskich uczniów i nauczycieli oraz udziałem znakomitych gości i występami artystycznymi. Będą Super-niespodzianki!

Wielki Finał w wieliej Auli

A dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Wielkim Finale przygotowaliśmy wystrzałowy Serwis Rankingowy na stronach: www.licea.perspektywy.pl oraz www.technika.perpsektywy.pl. Zostanie on uruchomiony w czwartek 10 stycznia dokładnie o godzinie 00.00. Nie wierzycie – sprawdźcie nas!

Perspektywy

Dodatkowe informacje: Anna Wdowińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.