MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Centrum Karier Collegium Civitas oraz Fundacja Bene Vobis zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów dla licealistów „Pierwsze kroki na rynku pracy”. Pierwsze zajęcia odbędą się już 16 stycznia o godz. 16.00 w siedzibie uczelni Collegium Civitas, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, XII piętro, aula A. Wstęp wolny!

Osiągnięcie sukcesu zawodowego gwarantuje bogate doświadczenie zdobywane już od najmłodszych lat. Uczestnicy warsztatów organizowanych przez Centrum Karier Collegium Civitas oraz Fundację Bene Vobis dowiedzą się, jak zrobić pierwszy krok do kariery, jak szukać pierwszej pracy, stażu czy praktyki, poznają techniki relaksacyjne i poznają klucz do osiągnięcia sukcesu na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić wspólnie z ekspertami rynku pracy, jaki  kierunek kształcenia jest dla niego najlepszy i odkryć swoje mocne i słabe strony.

Więcej informacji oraz zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warsztaty realizowane są przez doradców zawodowych z Centrum Karier Collegium Civitas oraz ekspertów z Fundacji Bene Vobis.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt