MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Rozważasz wybór studiów w uczelni niepublicznej? Chcesz upewnić się, że ten wybór ma  uzasadnienie w oferowanej przez nią jakości kształcenia i standardzie studenckiego życia? A może – tak też bywa! – szukasz alternatywy dla studiów w uczelni publicznej? W piątek o godzinie 13.00 zapraszamy na bezpłatne spotkania online z uczelniami niepublicznymi w ramach kampanii Studia 2020 – ABC Rekrutacji. 

Co rankingi mówią o uczelniach niepublicznych? Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej padające pytania kandydatów: czy i kiedy wybór prywatnej szkoły wyższej ma sens? Co rankingi mówią o uczelniach niepublicznych? Jakie atuty i okoliczności uzasadniają wybór szkoły z czesnym odczuwalnym w studenckim portfelu?

Spotkamy się ze znakomitymi uczelniami niepublicznymi. Studenci i absolwenci ALK opowiedzą, jak trafili do ALK, co studiują, co i dlaczego im się w uczelni podoba. Poznamy życie studenckie: imprezy (Koźminalia), wyjazdy (obozy sportowe) oraz  oferowane tu formy rozwoju: networking, staże, praca podczas studiów. Porozmawiamy o samorządzie studenckim, ale także o wymianie międzynarodowej i o wprowadzaniu studentów-obcokrajowców w życie uczelni i miasta. Spojrzymy na Warszawę, jako dobre miejsce do studiowania i przyszłej pracy.

Co kryje XII piętro Pałacu Kultury i Nauki - siedziba Collegium Civitas? Poznamy magię studiowania i ofertę dydaktyczną CC, dowiemy się także, jak uczelnia pracuje z maturzystami i co ma do zaoferowania osobom zainteresowanym tematyką społeczną.

Jakie są jej najnowsze kierunki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i do jakich zawodowych możliwości prowadzą? Posłuchamy ( i popytamy!): informatyka i specjalizacje z nią związane, dowiemy się o grafice i sztuce nowych mediów , zarządzaniu informacją, informatyce społecznej, kulturze Japonii, architekturze wnętrz, a nawet… o studiach MBA!

Poznamy bliżej Wyższą Szkołę Ekoplogii i Zarządzania w Warszawie, a w niej m.in. jedyny TAKI Wydział Architektury w Polsce! Porozmawiamy, dlaczego warto rozważyć studia prowadzone przez Wydział Inżynierii i Zarządzania Wiesz i o ważnym założeniu uczelni, że „Erasmus to mus”.

W programie dnia jest także spotkanie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Warszawie – uzyskamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą etapów rekrutacji, zasad kwalifikacji i sposobu zapisania się na wybrany kierunek studiów w WIT.

Bądźcie z nami – rejestracja dostępna na stronie www.studia.gov.pl/studia2020

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt