MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Program „Study in Poland” od początku koncentruje swoją aktywność wyłącznie na 10. krajach, leżących na wschód od Polski: Ukrainie, Białorusi, Rosji, Kazachstanie, Uzbekistanie, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanie, Turcji i Indiach. Mamy satysfakcję: procent młodzieży z tych krajów wśród ogółu studentów w Polsce z roku na rok wzrasta! W warunkach pandemii podtrzymanie tego trendu jest szczególnie ważne!

Dlatego również całość działań promocyjnych programu „Study in Poland” w roku akademickim 2020/21 skupiona będzie na kierunku wschodnim,  który daje największe szanse na wzrost liczby aplikacji od utalentowanych osób zainteresowanych studiami w Polsce. Jest to rozbudowa oferta działań online.

Jesienne targi edukacyjne online 2020

Prawie 10-krotny wzrost liczby zagranicznych studentów odzwierciedla skalę wysiłku polskich uczelni, ich partnerów społecznych oraz naszych służb dyplomatyczno-konsularnych w budowaniu brandu polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.

Jesienią 2020 program „Study in Poland” proponuje uczelniom uczestniczącym w programie udział w targach online organizowanych na platformie BEGIN GROUP i adresowanych do potencjalnych studentów w następujących regionach:

  • Region INDIE (Bangladesz, Indie, Nepal, Sri Lanka) – 27 października 2020
  • Region SĄSIEDZI i KAUKAZ (Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan, Gruzja) – 29 października 2020
  • Region AZJA CENTRALNA (Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan) – 3 listopada 2020
  • ROSJA – 5 listopada 2020

Podczas targów online zapewniona zostanie tożsamość i rozpoznawalność każdego uczestnika w ramach wspólnego stoiska wirtualnego „Study in Poland” – w zależności od możliwości technicznych platformy organizatorów wydarzenia.

Wiosenne targi edukacyjne „Study in Poland” online 2021

Wiosną 2021 program „Study in Poland” zorganizuje narodowe, wyspecjalizowane targi online, na własnej platformie eventowej Perspektyw, adresowane do młodzieży w głównych krajach i regionach zainteresowania:

  • Region KAUKAZ (Armenia, Gruzja, Azerbejdżan) – luty 2021
  • Region SĄSIEDZI (Ukraina, Białoruś) – marzec 2021
  • Region AZJA CENTRALNA (Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan, Tadżikistan) – kwiecień 2021

Uwaga: Po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej na świecie, przywrócone zostaną wyjazdy na targi edukacyjne w powyższych, priorytetowych rekrutacyjnie krajów. Dodatkowe informacje: Julia Łysik, koordynatorka „Study in Poland”, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zespół „Study in Poland”

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project