MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Wszystkie studia w jednym PALCU!

Szanowni Maturzyści (i nie tylko)!

Mam niezwykłą przyjemność przekazać w Wasze ręce nasz najnowszy produkt: Mobilny Informator dla Maturzystów 2013.

Jeśli macie jakiekolwiek urządzenie z systemem Android, nie zwlekajcie ani chwili – instalujcie! Informator jest dostępny bezpłatnie w Google Play.

Całą naszą megaBazę, czyli wszystkie kierunki, wszystkie polskie uczelnie i prowadzone przez nie studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie (5715 programów) wraz z zasadami przyjęć na rok akademicki 2013/2014 udało nam się zmieścić w jednej przyjaznej i wygodnej w użyciu aplikacji.

Do tego dorzuciliśmy zestaw artykułów poradniczych podzielony na trzy działy: „Wybieram studia”, „Jak dostać się na studia” i „Jak przeżyć pierwszy rok”.

Wiemy, że nie wszyscy mają najnowsze urządzenia, nie wszyscy też mają komfort nieograniczonego dostępu do Internetu. Dlatego Mobilny Informator dla Maturzystów zaprojektowaliśmy tak, żeby funkcjonował sprawnie nawet na starszych Androidach (od wersji 2.1 wzwyż) i żeby do działania nie wymagał połączenia z Internetem.

Google play

Nastała nowa epoka! Teraz, żeby dobrze wybrać studia nie musicie wertować opasłych informatorów, nie musicie też siedzieć i wpatrywać się w ekran komputera. Możecie to zrobić gdzie chcecie i kiedy chcecie! Bo dobry wybór to taki, który bazuje na dobrze przygotowanej i kompletnej informacji. A ta mieści się teraz w waszej kieszeni :)

Przemysław Siwiński
Redaktor naczelny
Perspektywy.pl

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!