MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Skrzydlate Studia to pierwsza w Polsce pozarządowa instytucja zajmująca się wyszukiwaniem i zarządzaniem ofertami stypendialnymi renomowanych zagranicznych uczelni. Projekt działa od listopada 2011 roku, a jego fundatorem jest Fundacja Instytut Aurea Libertas z Krakowa.

Skrzydlate Studia to propozycja dla zdolnych, aktywnych i ciekawych świata osób, które poprzez wyjazd stypendialny pragną zdobyć nowe umiejętności, a tym samym lepiej przygotować się do przyszłej pracy. Coraz więcej młodych Polaków zauważa, że doświadczenia zdobyte na renomowanych zagranicznych uczelniach otwierają szerzej drzwi do kariery i realnie poprawiają ich pozycję na rynku pracy. Bogata stypendialna baza Skrzydlatych Studiów pozwala na wyszukanie najlepiej dopasowanej do siebie propozycji. Doradcy Skrzydlatych Studiów świadczą również pełną pomocą merytoryczną i administracyjną potencjalnym beneficjentom programów stypendialnych.

Jak to działa?

Skrzydlate Studia to prosty, przyjazny system.

Pierwszy ważny element, to Internet!

Strona www.skrzydlatestudia.pl zawiera bazę kilkuset ofert stypendiów, staży i wyjazdów badawczych z ponad sześćdziesięciu krajów całego świata. Baza ta jest stale uaktualniana o kolejne propozycje. Najciekawsze z nich trafiają na fanpage Skrzydlatych Skrzydeł: www.facebook.com/skrzydlatestudia.

Po drugie doradca stypendialny!

Doradca służy swoją pomocą we wszystkich sprawach związanych z zamieszczonymi na stronie ofertami stypendialnymi. Można się z nim kontaktować za pomocą aplikacji zamieszczonej na stronie lub za pomocą maila wysłanego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zainteresowane osoby mogą umówić się także na spotkanie z doradcą w biurze w Krakowie.

System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia jest inicjatywą non-profit. Instytut Aurea Libertas nie czerpie zysku z tytułu świadczenia usług.

Stypendialne Centrum Informacji IAL:

www.skrzydlatestudia.pl

www.facebook.com/skrzydlatestudia

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt