MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Najbliższe spotkanie #TransferHUB poświęcone zostanie tematyce pracy kobiet. Dlaczego ich aktywność zawodowa jest dużo niższa niż mężczyzn? Jak na tę sytuację wpływa pandemia? O sile kobiet i o tym jak można je wspierać, wyzwaniach rynku pracy, skali ról opiekuńczych w Polsce oraz o tym, co już robią pracodawcy opowiedzą Dorota Warakomska i Marzena Strzelczak.

Webinarium w ramach Inkubatora TransferHUB, prowadzonego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbędzie się w środę 18 listopada w godz. 10-12.

Rejestracja na wydarzenie.

Jednym z narzędzi, które mogą posłużyć do wzmocnienia pozycji kobiet na rynku pracy są innowacje społeczne. O tym, na jakie wyzwania warto zwrócić uwagę przy opracowywaniu nowatorskich rozwiązań opowie na webinarium TransferHUB (18 listopada, godz. 10-12) Dorota Warakomska. Gościni spotkania to dziennikarka telewizyjna i komentatorka wydarzeń międzynarodowych, wieloletnia Prezeska Kongresu Kobiet, mocno wspierająca kobiety w swojej działalności – wierząca, że są siłą zmieniającą świat. W ramach webinarium zaplanowany jest także przegląd rozwiązań dedykowanych kobietom na rynku pracy, które przedstawi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, organizacji koordynującej w Polsce Kartę Różnorodności.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!