MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Centrum Promocji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (UMCS) zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w bezpłatnych zajęciach online ze studentami zagranicznymi UMCS. Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do podniesienia umiejętności językowych oraz poznania innych kultur – bez wychodzenia z domu.

Zajęcia z osobami, które na co dzień biegle posługują się językiem angielskim, to możliwość przetestowania i udoskonalenia swoich kompetencji językowych. W trudnym czasie pandemii jest to także okazja do poznania nowych miejsc lub osób, czego tak często młodym ludziom ostatnio brakuje. Prowadzącymi zajęcia są zagraniczni studenci UMCS pochodzący niemal z całego świata: Afryki, Ameryki Południowej, Azji oraz Europy. Dla uczniów przygotowali prezentacje o swoich krajach, ich historii, kulturze i innych ciekawych kwestiach. Dodatkowo studenci proponują również uczniom lekcje języka angielskiego na dowolny temat wybrany wraz z nauczycielem. Terminarz lekcji z języka angielskiego oraz godziny zajęć ustalane będą indywidualnie z lektorem.

Oferta w pierwszej kolejności skierowana jest do uczniów szkół partnerskich UMCS. Uczelnia od 2008 r. realizuje autorski program współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi, w ramach którego oferuje opiekę merytoryczną, organizacyjną oraz możliwość udziału uczniów i nauczycieli w pokazach, warsztatach czy spotkaniach naukowych. Umowy o współpracy z UMCS dotychczas podpisało ponad 80 szkół ponadpodstawowych z Polski i zagranicy.

Uczniowie zainteresowani udziałem w darmowych lekcjach języka angielskiego proszeni są o zgłaszanie się telefonicznie, tel. 81 537 57 64, lub mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!